Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 12:44 Bu haber 730 kez okundu
 
Zonguldakspor takvimlerine ilgi var (Videolu Haber)
Zonguldakspor takvimlerine ilgi var
SPOR Haberi
Zonguldakspor takvimlerine ilgi var (Videolu Haber)

Zonguldakspor’a maddi gelir sağlamak için bastırılan 2018 yılı takvimlerinin satışına başlandı. 3500 adet bastırılan takvimlerin tanesi 30 TL’den satışa  sunuldu. Kulüp Başkanı Süleyman Caner,  her sene olduğu gibi bu senede yollara düşerek  takvim satmak için kapı kapı dolaşıyor.

Çaldığı kapıların  çoğunda  güler yüzle karşılanan Caner’in gösterdiği çaba  taktir topluyor.

Takvim projesinin takımı sahiplenme adına  çok önemli olduğunu belirten Caner, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Bu bizim her sene yaptığımız proje. Her ne kadar ismimiz, şanımız büyük olsa da maddi açıdan çok iyi günlerden, çok zor günlere gelmiş kulübüz. Belki çok iyi bir kulüptük. O zamanlar maddi ve manen çok güçlü olan kulüp şu anda gelir açısından hiçbir sabit geliri bulunmayan kulüptür. Göreve geldiğimizden bu yana kulübümüze gelir kazandırma amacıyla proje üretmeye başladık. Bunlardan bir tanesi de her sene çıkardığımız takvim projesidir. Bu takvimlerin gelirleriyle takıma bir nebze olsun katkı sağlamaya çalışıyoruz. Asıl amacımız kentin takvimlere sahip çıkmasıdır. Sembolik bir para kazanılıyor ama asıl amaç kulübe herkesin sahip çıkmasıdır. Kentin bir paydaşı olarak herkesin elini taşın altına koyması için ufağından büyüğüne bütün gayemiz budur. Bütün kent sakinleri ilk başta belediyeler, sivil toplum kuruluşları, maden işçilerimiz bu takvim kampanyamıza destek vererek birlik ve beraberliklerini ortaya koyarlar. Ortaya güzel bir tablo çıkartırız"

TRANSFERLER  BİTMEK ÜZERE

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Caner, sözlerini  şöyle sürdürdü; “Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Transfer komitesindeki Hakan Hürfikir arkadaşımız şu anda görüşmeleri devam ettiriyor. Sonuçlanmak üzere olan transferimiz var. İnşallah birkaç gün içinde  açıklayacağız”

YÖNETİM  KOLLARI SIVADI

Yöne yönetim kurulunun  takımı daha iyi yerlere getirmek için çalışmalara başladığını anlatan Caner,” Kongreden sonra ilk yönetim kurulu toplantısını  yaptık. Gündemimizde maddi kaynak ve transfer vardı. Yönetime  giren arkadaşlarımız verebilecekleri rakamları açıkladılar.Yönetim kurulu olarak yaklaşık 300 bin TL bir bütçe oluşturduk. Yönetim kurundaki arkadaşlarımızı  açıkladığı rakamları birkaç gün içinde teslim edecek.  İnşallah  transferlerimizi  de yapıp  sezonun ikinci yarısına hazır bir şekilde gireceğiz”

HABER: ERCAN AYGÜN

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: Zonguldakspor, takvimlerine, ilgi, var, (Videolu, Haber),
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı