Haber Detayı
22 Ocak 2018 - Pazartesi 13:18 Bu haber 1495 kez okundu
 
“ZEKİ BAŞKANIMIZLA DURMAK YOK YOLA DEVAM”
“ZEKİ BAŞKANIMIZLA DURMAK YOK YOLA DEVAM”
SİYASET Haberi
“ZEKİ BAŞKANIMIZLA DURMAK YOK YOLA DEVAM”

AK Parti Kilimli ilçe Başkanı Orhan Gebeş, Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti 6. lağan İl Kongresi ile Afrin operasyonunu değerlendirdi.

AK Parti Kilimli ilçe başkanı Orhan Gebeş ilk olarak Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti 6. olağan İl Kongresini değerlendirerek, “Sayın Başbakanımızın da katıldığı İl kongremizin Öncelikle partimize, Zonguldak'ımıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Dolayısıyla İl Başkanımız Zeki Tosun beyefendi hem güven tazelemiş oldu, hem yeni isimlerle partimize heyecan ve dinamizmi getirmiştir. Bu yeni yönetimle beraber heyecan ve dinamizm, çalışmalarımıza, bölgemize ve ülkemize yansıyacaktır. Dediğim gibi kongremizin ilimize bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını yüce Rabb'imden niyaz ediyorum” dedi.

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIMIZ ANSIZIN GELEBİLİRİZ DEMİŞTİ...

Afrin operasyonunu da değerlendiren AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş, “Bunun yanında Afrin Operasyonu ile ilgili de Rabb'im ordularımızı muvaffak ve muzaffer eylesin. Onları her türlü sıkıntıdan korusun. Bugün Afrin operasyonu ulusal güvenliğimiz açısından olmazsa olmaz bir operasyonudur. Sayın Cumhurbaşkanımızın bir gece ansızın gelebiliriz demişti.  Yarınlarımız için, çocuklarımızın yarınları için ülkemizin ulusal güvenliği için zaten ateş çemberinde olan ülkemizde o bölgede cereyan eden 20-30 bin kişilik terör olaylarına karşı başlayan operasyonlarımızın kazasız belasız ordumuzun burnunun dahi kanamadan tamamlanmasını Rabb'imden niyaz ediyorum. Özgür Suriye Ordusu ile beraber yapılması gereken bir operasyondu bu. Kaçınılmazdı ve ulusal güvenliğimiz için biz oradayız. Bundan sonra her türlü olumsuz gelişmeler karşısında Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak dimdik duracağız. Vatanın bağımsızlığı özgürlüğü ve yarınları için ne olduğumuzu da tüm dünya görecektir” şeklinde konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: “ZEKİ, BAŞKANIMIZLA, DURMAK, YOK, YOLA, DEVAM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı