Haber Detayı
15 Nisan 2018 - Pazar 15:02 Bu haber 2634 kez okundu
 
YUH ARTIK !
YUH ARTIK !
GÜNCEL Haberi
YUH ARTIK !

 

Şimdi de gazetecilerin ekmeğine göz dikti

YUH ARTIK !

 

Çeteye yardım ve yataklık etmekten yerel mahkemece hüküm giyen, şantaj ve tehdit içeren yayınları ile hakkında onlarca dava devam etmekte olan, ahlak dışı, aşağılık yayınları ile Zonguldak kamuoyu ve basın camiasının yakından tanıdığı Ali Rıza Tığ, şimdi de meslektaşlarının ekmeğine göz dikti.

Valilik Makamı’nda, resmi ilan alan gazete temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, Zonguldak’ta resmi ilan alan gazetelerin sayısının en fazla 2-3 olması gerektiğini savunan Ali Rıza Tığ, ilimizde resmi ilan alan diğer gazetelerle, bu gazetelerin çalışanları tarafından “çıkarcılık ve açgözlülükle” eleştirildi.

Konuyla ilgili olarak görüşlerini açıklayan çeşitli gazetelerin çalışanları, “ Biz ekmeğimizi resmi ilan sayesinde kazanıyoruz. Gazetelerimiz resmi ilan alıyor, bizler de maaşlarımızı resmi ilan bedellerinden alıyoruz. Kendi çıkarı için herşeyi mübah gören, şantaj ve tehdit içeren yayınları ile maddi çıkar sağlamaya çalışan Ali Rıza Tığ, şimdi de bizim ekmeğimize göz dikmiş. Sözde gazeteci kimliği taşıyan bir kişinin, basın çalışanlarının ekmeğine göz dikmesini şiddetle kınıyor ve  bu kadarına (yuh artık !) diyoruz” şeklinde konuştular. (Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: YUH, ARTIK, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı