Haber Detayı
05 Mart 2018 - Pazartesi 13:07 Bu haber 367 kez okundu
 
Vali Ahmet Çınar, Tarım ve İnsan Sergisi’ni açtı...
Vali Ahmet Çınar, Tarım ve İnsan Sergisi’ni açtı...
KÜLTÜR Haberi
Vali Ahmet Çınar, Tarım ve İnsan Sergisi’ni açtı...

Vali Ahmet Çınar, “Bu sergi Anadolu’yu, bir hayatı, tarımın içinden aileden gelen bir birey olarak tam bir hafızayı canlandırıyor” dedi.

 

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Tarım ve İnsan Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Zonguldak Gıda Tarım Hayvancılık il Müdürlüğü tarafından Westa Life AVM de Tarım ve İnsan Konulu serginin açılışına, Vali Ahmet Çınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Tarım İl Müdürü Cemalettin Çataklı, Westa Life AVM Genel Müdürü Barış Şakar ile çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

Vali Ahmet Çınar sergi açılışında yaptığı konuşmada, “Tarım Bakanlığımız her yıl Türkiye genelinde tarıma dayalı, tarımsal hayata dayalı bir fotoğraf yarışması yapıyor. Dereceye giren eserleri de burada olduğu gibi bütün Türkiye’de sergiliyor. Ben gerçekten çok severek zevk alarak bu sergilere iştirak ediyorum. Bu sergi Anadolu’yu, bir hayatı, tarımın içinden aileden gelen bir birey olarak tam bir hafızayı canlandırıyor. Dolayısıyla emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İnşallah bereketli güzel resimlerle dolu bir hayatımız ve ülkemiz olsun” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: zonguldak haberleri, ahmet metin turanlı, ahmet çınar, son dakika haberi,
Yorumlar
iv>
Haber Yazılımı