Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 14:12 Bu haber 1900 kez okundu
 
Uygulama başladı!.. Zonguldak'ta kuş uçmuyor!..
Uygulama başladı!.. Zonguldak kent merkezinde kuş uçmuyor!..
GÜNCEL Haberi
Uygulama başladı!.. Zonguldak'ta kuş uçmuyor!..

63 Polis, 10 Jandarma ve Zabıta ekiplerinden kent merkezinde trafik uygulaması

Turanlı: Gerektiğinde sahaya iner işgallere son veririz

 

 

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü, kent merkezindeki trafik yoğunluğunun azaltılması adına 1’inci Trafik Günleri Uygulamasına başladı.

Kent merkezinde 63 polis, 10 jandarma ve zabıta ekipleri trafik yoğunluğuna dikkat çekmek amacıyla dün uygulama yaptılar.

TURANLI, ÇALIŞMAYI YAKINDAN İZLEDİ

İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı da uygulamayı yakından takip etti, emniyet ve jandarma personeliyle de bir araya geldi. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Köksal Bahar’da uygulama sırasında yer aldı.

Farkındalık eylemi yapıldığını vurgulayan Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı: “Milletin keyfi olarak işgal ettiği ve trafiği tıkadığı yolları temizlemekle meşgul olacağız. Bu şehirdeki insanımız güzel, şerefli, haysiyetli, vatanperver insanlardır. İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde memleketimizin güneyini ateşin kavurduğu bir dönemde çok basit bir şekilde basit bir uyarıyla, yıllardır almış oldukları bir eğitimin gereği yolları işgal etmeme noktasında bildikleri şeyi özellikle uygulamayarak bizleri meşgul ediyorlar. Ben kimseyi üzmek istemiyorum. Bu şehirde derdimiz trafikse, bizden, kamunun görevlileri, polisinden, jandarmasından kaynaklanıyorsa biz gerektiğinde 63 polisimiz, 10 jandarmamız ile sahaya ineriz bu işgallere son veririz. Bu bir terör olmaktan çıksın. Bu bir farkındalık eylemidir. Bu bir toplum destekli projedir. Toplum Destekli polisimizin ürettiği herkesin yapmış olduğu bir farkındalık eyleminin polisçesidir” dedi.

VATANDAŞ DURUMDAN MEMNUN

Öte yandan, belirlenen güzergahlarda yapılan denetimlerde hatalı park eden araçlara cezai işlem uygulandı. Polis ve jandarma ekiplerinin uygulamasından haberi olmayan sürücüler uyarıldılar ve park etmeleri engellendi.

Vatandaşlar ise uygulamadan memnuniyetini dile getirdiler.  (HABER: GAMZE TAŞDEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uygulama, başladı!.., Zonguldak'ta, kuş, uçmuyor!..,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı