Haber Detayı
16 Ocak 2018 - Salı 15:04 Bu haber 764 kez okundu
 
'SON TOPLANTIMIZ BİRAZ DUYGUSAL OLDU'
'SON TOPLANTIMIZ BİRAZ DUYGUSAL OLDU'
SİYASET Haberi
'SON TOPLANTIMIZ BİRAZ DUYGUSAL OLDU'

ZEKİ TOSUN: 'SON TOPLANTIMIZ BİRAZ DUYGUSAL OLDU'

AK PARTİ ZONGULDAK İL YÖNETİMİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun başkanlığında, bu dönemin son İl Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

20 Ocak’ta yapılacak olan 6’ncı Olağan Kongre öncesinde önemli açıklamalarda bulunan Zeki Tosun, ayrıca CHP İl Başkanı Umut Başoğlu’nun MHP İl Başkanı Hamdi Ayan ile ilgili eleştirilerini de değerlendirdi.

Başkan Zeki Tosun: “Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı sayın Hamdi Ayan kardeşim Genel Başkan Yardımcımız Harun Karacan Bey geldiği gün çok güzel cevabını vermişti. Bu saatten sonra benim onlara söyleyebileceğim bir şey yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Devlet Bahçeli’nin ülkemiz için neler yaptıklarını halkımız görüyor. Buna bir bu şekilde bakıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanına cevabı Milliyetçi Hareket Parti İl Başkanı Hamdi Ayan güzel bir şekilde vermiştir” dedi.

 

 

Xxxx

 

 

 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun başkanlığında, bu dönemin son İl Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

SON TOPLANTIMIZ BİRAZ DUYGUSAL OLDU

Zeki Tosun yaptığı açıklama, "Son İl Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. 14 Şubat 2015 tarihinde İl Başkanlığı Kongresi ile arkadaşlarımla beraber göreve gelmiştik. O günden bugüne kadar yaklaşık 3 yıldır beraber arkadaşlarımızla AK Parti yönetimin de görev yaptık. 3 yıla yakındır bir zamandır arkadaşlarımla beraber Zonguldak için, Zonguldak’ın konuları ile ilgili sıkıntılar ile ilgili, sorunlarını çözmek için hep beraber çalıştık. 3 sene arkadaşlarımızla mesai yaşadık. Biliyorsunuz her hafta her pazartesi yönetim kurulunu topluyoruz ve bugün de kongreden önce son İl Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Tabii biraz daha duygusal oldu, çünkü yönetimlerimizin sayısı düşüyor. Bazı arkadaşlarımız yönetimde olmayacaklar ama yine de bu partinin bir neferi olmaya devam edecekler. Çünkü AK Parti bir davanın partisidir. Arkadaşlarımızla beraber Zonguldak için AK Parti için ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz ve 3 yıllık süreyi arkadaşlarımızla yaptıklarımızı değerlendirdik ve ondan sonra toplantımız sona erdi.”

TOPLANTIMIZIN KONUSU KONGREYDİ

Son İl Yönetim Kurulu Toplantısında yapılacak olan kongre hazırlıklarını ele aldıklarını belirten Zeki Tosun: “Burada toplantımızın ana konulardan bir tanesi de Cumartesi günü yapacağımız sayın Başbakanımızın katılacağı ilk kongremizin nasıl Zonguldak’a yakışır nasıl güzel bir atmosferde geçer onun çalışmalarını konuştuk. 15 günden beri zaten bu çalışmaları bir komisyon nezdinde sürdürüyorduk. Bugün kongre yapacağımız yerde arkadaşlarımıza bir inceleme yaptık. Büyük ihtimalle Başbakanlıktan ve Ankara’dan gelecekler hazırlıklar başlayacak. İki üç günde bitirilip Cuma günü akşamına kadar kongre salonumuz hazır hale gelecek. Cumartesi günü de sayın Başbakanımızın Sayın bakanlarımızın ve Sayın Genel Başkan Yardımcılarımızın kongremize katılmasıyla Zonguldak’a yaraşır güzel bir kongre yapmaya gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın hafta sonunda yaptığı kongrelerin nasıl coşku içinde geçtiğini televizyonlardan takip ediyoruz. İnşallah Aynı coşkuyu biz burada Sayın Başbakanımıza birlikte yaşayacağız. Ben buradan bütün Zonguldaklı hemşerilerimi 20 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 13.00 de site Kapalı Spor Salonu’na bekliyorum. Burada Sayın Başbakanımız vatandaşlarımıza hitap edecektir. Bütün hemşerilerimizi ben bir kez daha kongremize davet ediyorum. Hepsine saygılar sunuyorum” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: ak parti, zonguldak haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı