Haber Detayı
09 Mart 2018 - Cuma 14:53 Bu haber 258 kez okundu
 
Şehit Aileleri Derneği’nden Kamu-Sen'e ziyaret
Şehit Aileleri Derneği’nden Kamu-Sen'e ziyaret
GÜNCEL Haberi
Şehit Aileleri Derneği’nden Kamu-Sen'e ziyaret

Zonguldak Şehit Aileleri Derneği başkanı Mustafa Yorulmaz ve yönetim kurulu üyeleri Kamu Sen il temsilcisi Kadir Bacıoğlu nu ziyaret ettiler.

Ziyarette Mustafa Yorulmaz, Kadir Bacıoğlu’na plaket takdim etti.

Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz yaptığı açıklamada, “Uzun zamandan beri bu göreve devam ediyorsunuz ve bu sizi kutlamak için bu plaketi getirdim. Tekrar seçimi kazandığınızdan dolayı sizi kutlamak için bu ziyareti gerçekleştirdik. Bundan sonra şehit ailelerine destek olursunuz diye düşünüyoruz, zaten oluyorsunuz ama sizden biraz daha fazla destek istiyoruz” dedi

Kamu Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu’da, “Öncelikle Türkiye Kamu-Sen Ailesi adına bu değerli hediyesi için şehit aileleri başkanımız Mustafa Yorulmaz ve tüm ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar bizleri fazlasıyla onurlandırdılar ve ömrümüzün sonuna kadar plaketi köşemizde duracaktır. Hediyesi nedeniyle ben kendilerine teşekkür ediyorum. Değerli başkanım Şehit Aileleri Derneği’nde uzun süredir başarılı bir şekilde Zonguldak'ta Şehit ailelerimizin dertleriyle yakından ilgileniyor. Bunun için de herkese teşekkür ediyorum. Temennimiz, Afrin’de bugüne kadar devam eden bir operasyon var bu operasyonun bir an önce başarılı şekilde sonuçlanması temennimizdir. Tabii oradaki şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, yaralılarımıza şifalar diliyoruz. Bir an önce bu operasyonu başarılı bir şekilde tamamlayıp Türk'ün gücünü ve kudretini dünyaya göstereceğiz.

Tekrar sendikamıza ziyaretleri ve hediyeleri için çok çok teşekkür ediyorum, sağ olsunlar var olsunlar” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: Şehit, Aileleri, Derneği’nden, Kamu-Sen'e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı