Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 15:18 Bu haber 729 kez okundu
 
Saadet Partisi’nin Kozlu ilçe kongresi yapıldı (Videolu Haber)
Saadet Partisi’nin Kozlu ilçe kongresi yapıldı
SİYASET Haberi
Saadet Partisi’nin Kozlu ilçe kongresi yapıldı (Videolu Haber)

 

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar Kozlu kongresini değerlendirdi.

Hafta sonu yapılan Kozlu ilçe kongresinde Mehmet Yaman ve ekibinin görev başında geldiğini söyleyen İl Başkanı Sadık Kar, şunları ifade etti: “İlçelerimizin kongrelerini yapmıştık. En son kongremizi ise geçen hafta Pazar günü Kozlu’da icra ettik. Kozlu ilçe olduktan sonra ilk defa kongre yapıyoruz. Mehmet Yaman kardeşimizle beraber orada inşallah bundan sonra yürüyeceğiz. Kozlu’da güçlü bir yönetim oluşturuldu ve inşallah Kozlu’yu kucaklayarak seçimlerde ciddi bir performans sergileyecektir. İşte biz bu konuda Kozlu teşkilatından çok ümitliyiz. Böylelikle kongresi yapılmayan ilçemiz kalmadı” dedi.

Şu anda Kozlu beraber kongre sorunu bulunmayan bir teşkilat durumunda olduklarını belirten İl Başkanı Sadık Kar, diğer teşkilatlarında toparlanma sürecine girmiş bulunduklarını da sözlerine ekledi.

TAZİYE

Sadık Kar son olarak, Devrek İlçe Başkanı Mehmet Özmekik’in eşinin vefat ettiğini belirten Sadık Kar: “Devrek İlçe Başkanımızın eşinin vefat ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Tüm teşkilatlarımız adına Devrek İlçe Başkanı Mehmet Özmekik ağabeyimize sabır ve başsağlığı diliyoruz” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: Saadet, Partisi’nin, Kozlu, ilçe, kongresi, yapıldı, (Videolu, Haber),
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı