Haber Detayı
14 Mart 2018 - Çarşamba 15:23 Bu haber 389 kez okundu
 
Ragıp Bayraktar mazbatasını Aldı (Video)
Ragıp Bayraktar mazbatasını Aldı
GÜNCEL Haberi
Ragıp Bayraktar mazbatasını Aldı (Video)

İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri Yüksek Seçim Kurulu'ndan mazbatalarını aldılar.

 

İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri Yüksek Seçim Kurulu'ndan mazbatalarını aldılar.

Mazbatanın alınmasından sonra İl Başkanı Ragıp Bayraktar il yöneticileri ve ilçe başkanları ile birlikte toplu resim çektirdi ve basın açıklaması yaptı.

Hep birlikte arkadaşlarla birlikte bu üç aylık dönemi geçirdiklerini ve il kongresini yaptıklarını belirten İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar, “Hepimizin sayesinde birlik beraberlik ile beraber mazbatamızı aldık, çok memnunuz. Tabii ki bu aslında bir başlangıç. Bundan sonra işimiz daha çok olacak ve daha yoğun olacak. Kongrelerde söylediğim gibi İnşallah başaracağız. Teşekkür ederim arkadaşlar tüm arkadaşlarım adına. Hep beraber bir yola girdik. Bundan sonra da çok daha hızlı bir şekilde çalışacağımız ve başarılı olacağız” dedi.

GÖREV DAĞILIMINI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YAPIYORUZ

İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar, “Görev dağılımını önümüzdeki hafta yapacağız” dedi.

İSTİFALAR HENÜZ BİZE GELMEDİ

İstifaları değerlendiren İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar, “Kongrede rakibi olan Ahmet Emre Bayramoğlu ve ekibin istifasıyla ile ilgili soruya, “Elimize geçen bir evrak yok. Tabii ki sosyal medyadan takip ettik. Süreci hep beraber takip edeceğiz. İstifaları geldiği takdirde değerlendirip arkadaşlarınızla beraber. Ondan sonra yine kamuoyuna açıklama yapacağız” diye konuştu.

MERAL AKŞENER 7 VE 14 NİSAN'DA ZONGULDAK A GELİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Nisan ayında Zonguldak geleceğini belirten Ragıp Bayraktaroğlu, “Ankara'da genel merkezdeydik, toplantıya katıldık. Hemen onun sonrasında ise için görüştük. Kurultay sonrasında kesin tarih belli olmamakla beraber 7 Nisan yada 14 Nisan’da Genel Başkanımız Zonguldak’a il binamızın açılışına gelecek” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ragıp, Bayraktar, mazbatasını, Aldı, (Video),
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı