Haber Detayı
12 Nisan 2018 - Perşembe 19:37 Bu haber 3432 kez okundu
 
Nitelikli Gazeteci her zaman olduğu gibi yalanlarına devam ediyor!
GÜNCEL Haberi
Nitelikli Gazeteci her zaman olduğu gibi yalanlarına devam ediyor!

Nitelikli gazeteci yalan haberlerine bir yenisini daha ekledi. 

Ali Rıza Tığ ve İsmail Recai Şanlı yıkım kararı olan kaçak Filyos Beach Resort Otel’de beraber yol haritası çizdiler!

 

3. Derece SİT Alanı içinde yer alan Filyos Ateş Tuğla Fabrikası içerisinde hafriyat çalışması yapıldığını yazmış! YALAN!

Tehdit-şantaj-yalan haberleriyle tanınan belden aşağı kelimeler kullanan ve özel hayata dair yazılar yazarak gazeteci kılığına girmiş yalancı, yalan haberlerine bir yalan daha ekledi!

Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, yıkım kararı olmasına rağmen kanunları hiçe sayarak yıkılmayan Filyos Beach Resort Otel’de İsmail Recai Şanlı ile olduğu saatlerde ihbarı yapıyor!Jandarma ekipleri ise yapılan ihbarı değerlendirerek tutanaklarını tutmuştur.

Nitelikli gazetecinin haber sitesi ve gazetesinde yayınladığı resimlere bakıldığında çekilen hafriyat yeri ile ilgili resimler süresi dolmasına rağmen yıkım işlemi gerçekleştirilmeyen binanın üst katından çekilmiştir!

Jandarma ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu yasal olmayan hiçbir bulguya rastlanılmamıştır! Tutanakta yazılan ise: ’12.04.2018 günü saat 15.50 sularında Komutanlığımıza gelen ihbarda Filyos Ateş Tuğla Fabrikası içerisinde iş makinası yardımı ile kaçak kazı yapıldığının bildirilmesi üzerine yeteri kadar kuvvet ile komutanlığımızdan ayrılarak olay yerine gelinmiştir. Olay yerine gelindiğinde bir adet iş makinası ve iki adet kamyon ile çalışma yapıldığı görüldü. Tarafımızda yapılan kontrol de daha önce dökülmüş olan hurda tuğla kırıntıları ve toprağa benzer curuf olarak adlandırılabilecek maddelerin farklı bir yere taşınarak döküldüğü görüldü. Doldurulan malzemeler yine fabrika içerisinde yakın bir noktaya döküldüğü görüldü. Konu ile alakalı olarak Karadeniz Ereğli Müze Müdürlüğü’nde görevli olan Arkeolog Onur Arslan ile şahsına ait sonu 0336 ile biten numaralı hattan yapılan görüşme de çalışmalardan kurum olarak haberdar olduklarını ve bilgileri dahilinde yapıldığını bildirdiler.’ 

Bir diğer konu olan istinat duvarı yıkım sebebi de Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal’ın yazdığı yazı doğrultusunda yıkılmıştır. Bir usulsüzlük söz konusu değildir. Bu konu ile ilgili yasal mercilere müracaat edeceğiz!

Yıkılan duvar da aynı şekilde tekrar yapılacaktır.

Filyos Ateş Tuğla Fabrikası Yönetimi tarafından yasal işlemler başlatılacak!

Çatlasan da patlasan da Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal’da yargılanıp hak ettiği cezayı alacak.

İsmail Recai Şanlı’nın kıyı kenar çizgisi üzerindeki oteli yıkılacak! Otelin usulsüzlükleri de meydana çıkacak!

Kaçak büfe de yıkılacak!

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nitelikli, Gazeteci, her, zaman, olduğu, gibi, yalanlarına, devam, ediyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı