Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 14:36 Bu haber 379 kez okundu
 
Mehmetçiğe moral konvoyu
Mehmetçiğe moral konvoyu
GÜNCEL Haberi
Mehmetçiğe moral konvoyu

Fikri Asım fikir ve Düşünce Derneği tarafından yarın akşam Afrin’de ki Mehmetçiklerimize destek olmak ve moral vermek için konvoy düzenleyecek,

Fikri Asım fikir ve Düşünce Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Sinan toprak yaptığı açıklamada, “Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği olarak ‘söz konusu vatansa gerisi teferruattır’, ‘Bayrağını kapta gel’ sloganıyla bugün saat 19.00’da Emniyet Müdürlüğümüzün önünden araçlarımızla Zonguldak’ımıza doğru konvoy düzenleyeceğiz, Düzenleyeceğimiz konvoyla ilgili olarak Afrin’de destan yazan Mehmetçiklerimize, sınırımızda ve sınır ötesinde ki tüm güvenlik güçlerimize moral olsun diye böyle bir organizasyon yapmayı düşündük, destek olmak istedik.

Bizler belki sınır ötesinde Mehmetçiklerimizin yanında değiliz ama bir burada ruhumuzda, kanımızla, canımızla, bayrağımıza, dinimize, imanımıza, dualarımızla Allah’ın izniyle Mehmetçiğimizin hep yanındayız ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Buradan sizin aracılığınıza şer yuvalarına seslenmek istiyoruz. Bizler Türk Milleti olarak bir ve beraber olduğumuz sürece sizlerin hiçbir Kuvveti ve hiçbir gücü bizleri yıkmaya yetmez, yetmeyecektir de.

Buradan Zonguldak halkına da seslenmek istiyorum. Yarın tekrar akşam saat 19'da emniyet müdürlüğümüzün önünden bayrağını kap gel sloganıyla yola çıkarak Zonguldak’ımızı şenlendi. Zonguldak’ımızın altını üstüne getirerek destan yazan Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu tüm dünyaya ve Mehmetçiklerimize göstereceğiz.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmetçiğe, moral, konvoyu,
Yorumlar
Haber Yazılımı