Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 14:43 Bu haber 284 kez okundu
 
Koç, seçim çalışmalarını sürdürüyor
Koç, seçim çalışmalarını sürdürüyor
GÜNCEL Haberi
Koç, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Zonguldak’ta 35 yıldan bu tarafa berberlik mesleğini aralıksız olarak sürdüren Soner Koç,  27 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Berberler ve Kuaförler Odası Genel Kurulu öncesinde meslektaşlarını tek tek ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Önceki gün sabah Merkeze bağlı Beycuma Beldesinde görev yapan Berberlerle sabah kahvaltısında bir araya gelen Soner Koç meslektaşlarına göreve geldikleri takdirde yeni projelerini ve yapacaklarını yenilikleri anlatarak destek istedi. Daha sonra başkan adayına meslektaşları  tarafından  eksiksiz olarak tam desteklerini vereceklerini belirterek yapılacak olan genel kurulda başarılar dilediler.

Her zaman değişimden yana olduğunu meslektaşlarına  yeni düzenleyecekleri  projelerle güçlendirip hayata geçireceklerini belirten Soner Koç düzenlenen kahvaltı sonrasında yapmış olduğu açıklamada şöyle dedi. “  Bizim burada asıl hedefimiz bay ve bayan kuaförlerimizin eşit bir şekilde hareket edebilmesi için birlik ve beraberliklerini sağlamaktır. Eğer ben ekibim göreve geldiğimiz takdirde düzenleyeceğimiz eğitim seminerleri ile meslektaşlarımızın mesleki bilgisini daha da artırarak iyi yerlere getirmek için uğraşacağız. Değerli meslektaşlarımızla birlikte çıkmış olduğumuz bu onurlu mesleki yolda hedefimiz Zonguldak il sınırlarını aşıp mesleğimizin Türkiye genelinde başta İstanbul,Ankara,İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlere taşıyıp oralarda olmak istiyoruz “ dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koç,, seçim, çalışmalarını, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı