Haber Detayı
15 Aralık 2017 - Cuma 12:20 Bu haber 1378 kez okundu
 
“Kilimli halkının hizmetindeyim”
“Kilimli halkının hizmetindeyim”
SİYASET Haberi
“Kilimli halkının hizmetindeyim”

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş, “Kilimli halkının hizmetindeyim” dedi

Cumartesi günü Kadın ve Gençlik Kolları’nın kongrelerinin yapılacağını belirten Orhan Gebeş, “Zonguldak halkının mübarek Cumasını kutluyorum hayırlara vesile olmasını diliyorum. Cumartesi günü yapacağımız kadın kollarının beşinci olağan genel kongresinde ve saat 15:00’te de ikinci olağan kongresi için yoğun çalışma içerisindeyiz. Tüm sevenlerimizi yapacağımız bu kongremizde yanımızda görmek, bizlerle beraber bu davada omuz omuza çok güçlü ve çok iyi bir şekilde görmek istiyoruz” dedi.

 

GÜÇLÜ BİR YÖNETİM OLUŞTURDUK

Güçlü bir yönetim oluşturduklarını belirten AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş, “Yeni yönetimimizi oluşturduk. Uzun bir arayış sonrasında ufku açık ve güzel düşünen insanlarla bir araya geldik. Hem il başkanımız hem de genel merkezimiz tarafından kabul gören bir liste oldu. Arkadaşlarımla beraber Kilimli halkının hizmetinde olacağız. Yeni projeleri sosyal-kültürel ve eğitim alanlarında geliştireceğiz. Kilimli halkının bize güvenmesini istiyoruz” ifadesini kullandı.

 

KİLİMLİ’NİN HİZMETKARIYIZ

Kilimli’nin hizmetkarı olduklarını ve Kilimli’nin hükümetin yatırımlarından faydalanması için çalışacaklarını belirten Orhan Gebeş, “Biz Kilimli’nin hizmetkarıyız, biz bu kutlu davanın hizmetkarıyız. Hükümetin yapmış olduğu üstün gayretleri Kilimli’ye aktarmak ve köprü vazifesini çok doğru yapmak için göreve geldik. Bir çok hizmetten mahrum kalan Kilimli’ye, projeleri aktarmak için çok yoğun şekilde çalışacağız. Bize bu konuda güvensinler ve güvenmeye de devam etsinler. Verdikleri destek oranında bizim sesimiz daha da gür çıkacaktır. Ankara’da ve Zonguldak’ta yapacağımız çalışmalarda onların vereceği destek bizi daha güçlü kılacaktır.

GEBEŞ’TEN TEŞEKKÜR

Son olarak AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş, 2001 yılından bugüne kadar partiye hizmet etmiş olan başkan, yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları, belediye meclis üyeleri ile teşkilat üyesi tüm dostlara teşekkür ettiğini belirterek, “Zaten kahvaltılı bir program yaparak hizmet etmiş tüm partililerimizi davet edeceğiz. Onlara şahsen teşekkür edeceğim” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: orhan gebeş, kilimli, ak parti,
Yorumlar
Haber Yazılımı