Haber Detayı
12 Aralık 2017 - Salı 15:21 Bu haber 1055 kez okundu
 
Karaveli'ye ziyaret...
Karaveli'ye ziyaret...
GÜNCEL Haberi
Karaveli'ye ziyaret...

Kastamonu Yol İş Sendikası 2 No’lu Şube Genel Sekreteri Ahmet Savaş Dirbalı ve Zonguldak Merkez ilçe ile diğer ilçelerde çalışan Köylere Hizmet Götürme Birliği çalışan 70 işçi  İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli’ye İl Genel Meclis Başkanlığı’nda ziyaret gerçekleştirdiler.

Görüşme öncesinde Sendika Genel Sekreteri Ahmet Savaş Dirbalı Meclis Başkanı Necdet Karaveli ile bilgi alışverişinde bulundu. Daha sonra birliklerde çalışan işçiler,  İl Özel İdarenin idari ve şantiyelerinde yıllardır hizmet ettiklerini belirttiler. Hükümetimizin taşeronlara verdiği kadro çalışmalarında kendileri ile ilgili bir açıklama yapılmadığını belirterek bu konuda İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli’den yardım istediler. Bu konuda Ankara’da yapacakları ziyaretlerde Meclis Başkanından destek istediler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Meclis Başkanı Necdet Karaveli: “Öncelikle yıllardır İl Özel idaremiz şantiyelerinde ve idari hizmetlerde görev yapan her şartta işlerini yürüten siz çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Özel idarenin asıl işi olan Köylere Hizmette gayretle çalışıyorsunuz, bizlerde İl Genel Meclisi olarak daha iyi şartlarda çalışmanız için şimdiye kadar elimizden geldiğince destek olduk.  Bizden istediğiniz yardımı da her zaman yaptığımız gibi yine yaparız. Ankara’da görüşmemiz gereken yerlere taleplerinizi iletiriz. Bu konuda yardımcı olacağız,  kimsinin şüphesi olmasın. ‘’ dedi. Tüm çalışanlara bundan sonraki çalışmalarında özveri ile çalışmalarına devam etmelerini istedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: Karaveli'ye, ziyaret...,
Yorumlar
Haber Yazılımı