Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 15:29 Bu haber 463 kez okundu
 
Karacan'ı Kızılay karşıladı...
HARUN KARACAN’I KIZILAY KARŞILADI
GÜNCEL Haberi
Karacan'ı Kızılay karşıladı...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Zonguldak Dedeman Otel’de düzenlenen STK toplantısı öncesinde Kızılaycılar tarafından karşılandı.

 

Oğlu Alihan Karacan’ın Eskişehir Kızılay Şubesi İkinci Başkanlığını yapması ve kendisinin de Kızılay Ankara Üst Kurul delegesi olması nedeniyle, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ı otel girişinde Kızılay Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün ve Kızılay Eskişehir Şubesi Başkanı Yüksel Girgin ve Gençlik Kolları üyeleri karşıladı.

Karşılamada Kızılay tarafından Harun Karacan’a çiçek takdim edildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ile Zonguldak Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Metin Demir Kızılay üyeleriyle birlikte fotoğraf çektirdiler.

 

NİHAT AYGÜN: KENDİSİ MİLLETVEKİLİ OLMADAN ÇOK ÖNCE KIZILAYCIYDI

Kızılay Zonguldak şubesi başkanı Nihat Aygün yaptığı açıklamada, “Sayın Genel Başkan Yardımcımız Harun Bey aynı zamanda Eskişehir’den Ankara üst kurul delegemiz. Aynı zamanda çok eski bir Kızılaycı. Aynı zamanda kendi oğlu da bizim Eskişehir Kızılay Şubesi Başkan Yardımcımız. Daha doğrusu hep Kızılaycıydı ve milletvekili sonradan oldu. Onun için Sayın Eskişehir İl Başkanım Karacan’ın gittiği her vilayete gidiyor, Kızılay şubeleriyle beraber kendisine karşılama yapıyor. Kendisini Kızılaycılığından dolayı çok seviyoruz ve onun için de hiç peşini bırakmıyoruz." dedi.

GİRGİN: KARACAN’IN UZUN YILLARDIR DESTEKÇİSİYİM

Bizde Eskişehir Şubesi olarak Harun beyin uzun yıllardır destekçisiyiz. Çünkü Kızılay’ımıza çok destek verdi. Onun için gittiği tüm ilerde Kızılaycıların bir sorunu varsa onlarla yakinen ilgileniyor. Sayın Genel Başkan Yardımcıma buradan çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karacan'ı, Kızılay, karşıladı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı