Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 12:10 Bu haber 869 kez okundu
 
KARACAN’DAN MHP’YE İTTİFAK ZİYARETİ
KARACAN’DAN MHP’YE İTTİFAK ZİYARETİ
SİYASET Haberi
KARACAN’DAN MHP’YE İTTİFAK ZİYARETİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan Zonguldak’ta Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Hamdi Ayan’ı ziyaret etti.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Milletvekilleri Özcan Ulupınar, Faruk Çaturoğlu, İl başkanı Zeki Tosun, Merkez ilçe başkanı Mustafa Çağlayan ve il ve ilçe teşkilatları ile birlikte MHP Zonguldak İl Başkanlığını ziyaret etti.

HARUN KARACAN: BİRLİKTE ELİMİZDEN GELNİ YAPACAĞIZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, “Zonguldak’ta bir takım ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi’ne hem hayırlı cumalar demek hem de selam vermek için gelmiş bulunuyoruz. Bugün burada olmamızın nedeni Zonguldak’a nasıl fayda sağlayabiliriz. Zonguldak’a büyüklerimiz gelmeden önce sivil toplum kuruluşlarıyla görüşüp fikir alışverişinde bulunup onların sıkıntılarını dinledikten sonra Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza onların birlik ve sıkıntılarını iletmektir. İnşallah sivil toplum örgütlerinden gerekli bilgileri alıp kendilerini arz ederiz. Elimizden gelen ne varsa Türkiye için Zonguldak için elimizden geleni yapacağız”

 

HAMDİ AYAN: KİM NE DERSE DESİN TÜRKİYE İYİ YOLDADIR. 2018 YILI BİR AYDINLANMA YILI OLACAKTIR.

MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, “Böyle hassas ve nazik bir süreçte Zonguldak’a gelmeleri, ardından da MHP’yi programlarına dahil etmeleri, yaşadığımız özellikle son Milliyetçi Hareket Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi arasında Türkiye’yi milli unsurların yönetmesi şeklinde gelişen hadiselerin ardından buraya gelmeleri bizler için çok sevindirici olmuştur. Bu ziyaret bizler için çok önemli bir ziyarettir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Önümüzdeki hafta Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6. Olağan Kongresi burada gerçekleşecektir. Kongre öncesinde Başbakan’ın gelişi, burayı gözlemleme adına bir tahlil etme adına çok güzel olacaktır. Kim ne derse desin Türkiye iyi yoldadır. 2018 yılı ışık bir aydınlanma yılı olacaktır. Özellikle böyle bir süreçte Milliyetçi Hareket Partisi olarak, bir takım saldırılara maruz kalsak da Milliyetçi Hareket  Partisi’nin Genel başkanı başta olmak üzere, bu süreci yönetenler nasıl yürüdüğünü, ne şekil alacağını, nereye gireceğini çok iyi bilmektedir. Dikkat ederseniz MHP’yi bugün eleştirenler geçmiş dönemlerde eleştirenlerden farklı unsurlar değildir.CHP Parti sözcüsü Bülent Tezcan’a sesleniyorum. Dükkan kapandı, satıyoruz, tabelaları indiriyoruz gibi laflar söylüyor. Madenci şehrinden, madenin başkentinden ona diyorum ki, işte Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı burada, İl Başkanı burada, istediğin kadar ağla, zırla bu iş böyle devam edecektir. Bu iş rayından ve yolundan çıkmayacaktır.” Şeklinde konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARACAN’DAN, MHP’YE, İTTİFAK, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı