Haber Detayı
14 Mart 2018 - Çarşamba 12:38 Bu haber 202 kez okundu
 
KAMU-SEN’DEN GAZİLERE ZİYARET
KAMU-SEN’DEN GAZİLERE ZİYARET
GÜNCEL Haberi
KAMU-SEN’DEN GAZİLERE ZİYARET

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu: Gazilerimize minnet borçluyuz” dedi.

 

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu ve sendika başkanları, Muharip Gaziler Derneği başkanı Recep Başar’ı ziyaret etti.
Kadir Bacıoğlu ziyarette Recep Başar’a üzerinde Atatürk ve bayrağımız ın resmedildiği tablo hediye etti.

BACIOĞLU: ŞEHİT BİLİYORSUNUZ NURLANMIŞ, GAZİLERE İSE ONURLANMIŞ ASKER DİYORUZ BİZ. EVET BİZ O NURLANMIŞ ASKERLERİMİZİN ARASINDA OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, “Yeni başkanımızla görevinde hayırlı olsun diyorum. Sözlerime hayatını kaybeden Ramazan başkanımızı anarak başlıyorum. Allah kendisine rahmet eylesin ailesine yakınlarına sevenlerine ve siz Dernek arkadaşlarına bu cephede Beraber mücadele ettiniz arkadaşlarınıza sabırlar diliyoru. Bu görevi devralmanızdan ötürü de sizlere hayırlı olsun dileğiyle geldik bugün. Şehit biliyorsunuz nurlanmış, Gazilere ise onurlanmış asker diyoruz biz. Evet biz o nurlanmış askerlerimizin arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere minnet borçluyuz. Sizlere bu yaptıklarının karşılığını belki ödeyemeyiz ama sizlerden bir helallik istiyoruz bu yaptıklarınızdan ile ilgili. Sizler olmasanız bizler bu cennet vatanda bu kadar rahat yaşayamazdık. O yüzden de sizlere minnet duygularıyla bağlıyız. Bugünlerde Afrin’ de devam eden bir Operasyon Var, Zeytin Dalı Operasyonu. Operasyonda şehit haberleri aldık, şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz, Geride kalan kederli Ailelerine ve Türk milletine de başsağlığı diliyorum. Bu duygularla tekrardan görevinizde başarılar diliyorum. Merhum Ramazan Çakal ağabeyimizden devraldığımız bu görevi başarıyla İnşallah yerine getireceksiniz” dedi.

BAŞAR: BU ŞEREFLİ GÖREVİ YÜRÜTMEDE YARDIMINI ESİRGEMEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi Başkan Recep Başar’da, “Sayın başkanım Hoş geldiniz. Başkanımızın bize vermiş olduğu Atatürk resmi tabloyu için teşekkür ediyoruz. Bu şerefli görevi yürütmede yardımını esirgemediğiniz için teşekkür ediyoruz. İnşallah hayırlı işler yapacağız. Hep beraber bu işi yürüteceğiz. Rahmetlinin yolundan İnşallah daha iyisini yapmaya çalışarak görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Yönetim olarak size hepinize teşekkür ediyoruz Sağ olun var olun” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAMU-SEN’DEN, GAZİLERE, ZİYARET,
Yorumlar
iv>
Haber Yazılımı