pub-2258345284006191
Haber Detayı
08 Ocak 2018 - Pazartesi 13:18 Bu haber 809 kez okundu
 
İl Emniyet Müdürlüğü ve Turanlı'dan açıklama...
İl Emniyet Müdürlüğü ve Turanlı'dan açıklama...
GÜNCEL Haberi
İl Emniyet Müdürlüğü ve Turanlı'dan açıklama...

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, ilimizde görev yapan özel güvenlik görevlilerine yönelik düzenlenecek eğitim ve seminerle ilgili açıklama yapıldı. Ayrıca İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı'da konuyla ilgili sosyal medya hesabından özel güvenlik olarak hizmet veren vatandaşlara seslenerek şu açıklamayı yaptı:

'Özel Güvenlik arkadaşlar, emeklerinizi çabanızı dikkat ve özeninizi yakinen biliyoruz. Kamu esenliğinin sağlanmasındaki paydaşlarımız, bu program iyi ve faydalı, fırsatı iyi değerlendirelim!'

Öte yandan İl Emniyet müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı’nda görevli polis başmüfettişleri ve AFAD görevlileri tarafından ilimizde 5188 sayılı kanun kapsamında çalışan tüm özel güvenlik görevlerini bilgi, beceri, tecrübe ve sunulan güvenlik hizmetinin kalitesinin artırılması amacıyla etkili iletişim, genel kollukla ilişkiler, aidiyet duygusunun geliştirilmesi, güvenlik tedbirleri, özel güvenlik hukuku mevzuatı, genel yetki sorumluluk ve idari yatırımlar, AFAD bilinçlendirme eğitimi verilecektir. Bu bağlamda eğitim programları birinci grup 09:00 13:00 saatleri arasında, ikinci grup 14:00 18:00 saatleri arasında 08.09 10.01.2018 tarihlerinde Zonguldak merkezde Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. Arif Amirov konferans salonunda 11.01.2018 tarihinde Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Konferans Salonunda, 12.01.2018 tarihinde ise Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi çok amaçlı salonda yapılacaktır. Zonguldak özel güvenlik camiasının özel ilgisini rica ediyoruz, hassasiyetle takip etmelerini bekliyoruz.”

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: zonguldak haberleri, ahmet metin turanlı, son dakika haberi,
Yorumlar
Haber Yazılımı