Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 15:22 Bu haber 300 kez okundu
 
HÜSEYİN ŞİRİN SAMSUN’A GİDİYOR
HÜSEYİN ŞİRİN SAMSUN’A GİDİYOR
GÜNCEL Haberi
HÜSEYİN ŞİRİN SAMSUN’A GİDİYOR

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin,  Samsun’da düzenlenecek olan 3’üncü Karadeniz Başkanlar Kurulu Toplantısına katılacağını söyledi.

ENGELLİLER SORULARINI VE ÇÖZÜM YOLLARI KONUSUNDA İSTİŞAREDE BULUNACAĞIZ

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi olarak Genel Merkezi 09-11 Nisan 2018 tarihlerinde Samsun’da Samsun Büyük Şehir Belediyesi Mavi Işıklar tesislerinde düzenlediği başkanlar kurulu toplantısına Genel Başkan ile Genel Merkez yönetim kurul üyelerinin de katılacağını belirten Hüseyin şirin şunları söyledi:  “Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi olarak her yıl bölgesel olarak yapılan toplantıya katılıyoruz.

Bu sefer üçüncüsü yapılacak olan Karadeniz bölge toplantısına katılacağız. Karadeniz’de bulunan tüm Türkiye Sakatlar Derneği şube başkanları ve yöneticileri 9 ve 11 Şubat 2018 tarihleri arasında Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Mavi Yıldız tesislerinde bir araya geleceğiz.

Toplantıda genel başkanımız ve genel merkez yönetim kurul üyelerimiz ile şube başkan ve yöneticileri olarak, engellilerle ilgili şu andaki önemli sorunlar tartışacak ve çözüm yolları ve yapılması gerekenler konularında görüşmeler yapacağız. Ayrıca derneklerimizin illerinde yapmış oldukları faaliyetleri Dernek başkanları olarak orada anlatarak, diğer şube başkanlarını da bilgilendirmiş olacağız. Her yıl yapılan bu toplantılar çok yararlı oluyor. Bu toplantıya ben şube başkanı ve başkan yardımcım Meral hanım ve yönetim kurulu üyem Kadem beyle birlikte Akçakoca şubesi başkanını yakıt ortağı alarak katılacağız. Allah Yarın sabah hareket ederek Cuma günü bu toplantıya katılacağız.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: HÜSEYİN, ŞİRİN, SAMSUN’A, GİDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı