Haber Detayı
31 Ocak 2018 - Çarşamba 11:13 Bu haber 838 kez okundu
 
HİZMET-İŞ SENDİKASI 40 YAŞINDA (Videolu Haber)
HİZMET-İŞ SENDİKASI 40 YAŞINDA
GÜNCEL Haberi
HİZMET-İŞ SENDİKASI 40 YAŞINDA (Videolu Haber)

Hak-İş Konfederasyonu’na bağlı Hizmet-İş Sendikası’nın Zonguldak İl Sekreteri Nihat Oruç, Hizmet-İş Sendikası olarak 40.Kuruluş yıldönümünü kutladıklarını söyledi.

Zonguldak Hak-İş Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası İl Başkanlığı yönetim kurulu ve komite başkanları olarak, 23-26 Ocak tarihleri arasında, Hak-İş Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası’nın 40.Kuruluş yıldönümü etkinliklerine katıldıklarını belirten Nihat Oruç, “Yapılan etkinliklerde eğitim ve panellerin bizlere katkıları olduğunu, ayrıca genel başkanımız Sayın Mahmut Arslan’ın konuşmasında özellikle taşeronda çalışan işçilerin kadro almasında yapmış olduğu üstün gayreti neticesinde bu gün itibarı ile Türkiye’nin en büyük işçi sendikası olduğumuzu, ayrıca bu günden sonra çalışan işçi kardeşlerimizin daha çok çalışmaları gerektiğini vurgulayan sözleri tüm katılımcılar tarafından çok beğeni toplamıştır. Böyle bir başkanımız ve yönetim kurulumuz olduğu için ve kuruluşundan bu günlere kadar amacı, hakkı,  doğruluğu, emeği sahiplenip mazlumların yanında olmak, her gün kurum olarak büyüyen fakat insanların karşısında hiç kibirlenmeyen onurlu ve anlayışlı böyle güzel bir topluluğun içinde olmaktan dolayı mutlu olduğumuzu ifade etmekteyim” dedi.

BU BÜYÜK AİLEYE LAYIK OLMAK İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIM

Devletine milletine bağlı, işimize sahip olan, görevlerini en iyi şekilde yapan Hak-İş Konfederasyonu ve bağlı Hizmet-İş Sendikası’nı daha iyi yerlere nasıl taşırız, işçilerin haklarını nasıl daha iyi koruruz ve çalışanlarımız halkımıza daha çok nasıl hizmet edebiliri amaçladıklarını belirten Hizmet-İş Sendikası Zonguldak İl Sekreteri Nihat Oruç, “Sayın Genel başkanımızın düstur edindiği; çok çalışmak ve doğru hizmet etmenin yolunda yürümekteyiz. Bu büyük aileye layık olmak için daha çok çalışacağım. Sözlerime son verirken, Hak-İş ve Hizmet-İş Sendikamızın tüm teşkilatlarımızda görev alan başkanlarımız ve yönetim kurulları ve komite ile tüm üyelerimize sendikamızın 40.Yılının hayırlı olmasını temenni eder saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: HİZMET-İŞ, SENDİKASI, 40, YAŞINDA, (Videolu, Haber),
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı