Haber Detayı
29 Aralık 2017 - Cuma 11:49 Bu haber 841 kez okundu
 
‘Hep birlikte iktidara yürüyeceğiz’
“HEP BİRLİKTE İKTİDARA YÜRÜYECEĞİZ”
SİYASET Haberi
‘Hep birlikte iktidara yürüyeceğiz’

 

‘Hep birlikte iktidara yürüyeceğiz’

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, beraberinde belediye meclis üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Fikret Zaman’ı ziyaret etti.

Muharem Akdemir, Fikret Zaman ve yönetim kurulu üyeleriyle tek tek tokalaşarak onları kutladı ve tebrik eti.

AKDEMİR’DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir: “Çok güzel bir seçimin ardından değerli başkanımız Fikret Zaman ipi göğüslemiştir. Çok seviyeli ve partimize yakışır bir şekilde birlik beraberlik içerisinde güzel bir seçim ortamı olmuştur. Siyasi partiler çıtayı yükseltmek için iktidar olmak için varlardır. Halkla bütünleşme de bu sağlanmalıdır. Öncelikle kendi içimizde sevgiyi, saygıyı, birlikteliği beraberliği sağlamamız gerekiyor. Bundan sonra hep birlikte iktidara yürümek adına hareket edeceğiz. Bu sevgimizi saygımızı yükselterek seçimlere hazır hale geleceğiz. Bu anlamda başkanıma yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

ZAMAN: AYRIŞMA LÜKSÜMÜZ YOKTUR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman: “Değerli başkanımız ve belediye meclis üyelerimiz çok anlamlı bir günde bizleri ziyaret etmişlerdir. Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni açtığı gün Cuma günüdür. Ben de geçen hafta aynı günde devir teslim törenini gerçekleştirdim. Seçildikten sonra tüm üye ve delege arkadaşlarımızı arayarak hepsine ayrı ayrı teşekkür ettim. Ayrışma lüksümüz yoktur. Birlik, beraberlik içerisinde bu partideki sayıyı arttıracağız. Ülkedeki bu karanlık tablodan; ekonomik, siyasal, sosyal olarak kötü görünen bu karanlık tablodan kurtulmak için hep birlikte taşın altına elimizi koyacağız. Belediyelerimiz, belediye meclis üyelerimizle ve delegelerimizle birlikte çalışacağız” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Hep, birlikte, iktidara, yürüyeceğiz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı