Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 15:17 Bu haber 593 kez okundu
 
Engelliler Derneği etkinliği düzenlendi
Engelliler Derneği etkinliği düzenlendi
SANAT Haberi
Engelliler Derneği etkinliği düzenlendi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı beldesinde etkinlikler yapıldı.

Çatalağzı Belediyesi’ne ait düğün salonunda Çatalağzı Engelliler Derneği tarafından çeşitli etkinlikler yapıldı. Etkinlikler kapsamında yerel sanatçı Muhammet Güzelses Oriflame sponsorluğunda sahne alarak salondaki vatandaşları coşturdu.

Kilimli ilçesi Çatalağzı Beldesinde 3Aralık Dünya Engelliler günü etkinliği Çatalağzı Engelliler Derneği tarafından düzenlenen yemekli konser programı ile coşkulu bir şekilde kutlandı.

Oriflame güzellik ürünleri sponsorluğunda sahne alan Kilimlili ses ve sahne sanatçısı Muhammet Güzelses engellileri ve yakınlarını doyasıya eğlendirdi. Dernek Başkanı Özcan Albas’ın konuşmaları ile başlayan programda 2 adet manuel tekerlekli sandalye, yürüteç ve havalı yatak ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara teslim edildi.

Program sonunda derneğe tekerlekli sandalye ve medikal malzeme yardımında bulunan İstanbul Kurtköy Adabağ sitesi sakinlerine ve yardımlara katkı yapan aracılık eden Necla Tahmaz’a ve Muhammet Güzelses’e dernek yönetimince teşekkür plaketleri takdim edildi.

Dernek üyeleri adına Belde Esnaflarından Gülümser Şahin bu güzel gece için Dernek Başkanı Özcan Albas’a çiçekle teşekkür etti.

Dernek Başkanı Özcan Albas, gece sonunda programa katılanlara teşekkür etti ve program sonlandırıldı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: engelliler derneği, zonguldak haberleri, haber, çatalağzı, muhammet güzelse
Yorumlar
Haber Yazılımı