Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 14:37 Bu haber 244 kez okundu
 
“Devlet Bahçeli’nin Zonguldak’a selamını getirdik”
“Devlet Bahçeli’nin Zonguldak’a selamını getirdik”
GÜNCEL Haberi
“Devlet Bahçeli’nin Zonguldak’a selamını getirdik”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hamdi Ayan, hafta sonu da Antalya’da düzenlenen il ve ilçe başkanları toplantısına değerlendirdi.

Genel başkan Devlet Baçeli’nin Zonguldak halkına selamlarını getirdiğini belirten MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, şunları söyledi: “Çok verimli bir seminer programı gerçekleştirildi. Genel Başkanımızın başkanlığında iki gün süren seminerde Türkiye’nin tüm ilçelerinde görev yapan ilçe başkanlarımız ve il başkanlarımızla bir araya geldik. Hali hazırda 897 ilçe başkanı 81 ilçe başkanı olarak oradaydık. Yani burada kuzeyden güneye doğudan batıya ya kadar Türkiye’nin bütün havasını teneffüs eden ilçe başkanlarımızla bir araya gelme şansını bulduk. İllerin çeşitli jeolojik durumunu, jeolojik yapılarını, alınan yatırım kararlarını, yapılan yatırımları ve yapılamayanlar konusunda fikir teatisinde bulunmak daha çok güzel oldu. Tabii partimizin kuruluşunun 49’a yılı münasebetiyle bir araya geldik ve arkasından da 18 Mart 2018 tarihinde Ankara’da yapılacak olan büyük kurultayımız için genel başkanımız tüm teşkilatları talimatlandırdı. Burada Türk milletinin tamamını görmek istediğini söyledi. Yani buradan Şunu çok rahat söyleyebiliriz. Türk siyasi tarihinde görülmemiş ve tarihe geçecek bir kongrenin hazırlığı talimatı verildi” dedi.

ZONGULDAK MESELELERİ GÜNDEME GELDİ

Seminerde Zonguldak meselelerinin de gündeme geldiğini belirten MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, “Bunun yanı sıra da tabii ki bizim biliyorsunuz Zonguldak’ta ilgili bu zamana kadar bu zamana kadar yapmış olduğumuz çalışmalar kitaba girdi. Bundan dolayı da ayrıca memnuniyet duyduk. Biz Zonguldak olarak sadece laf olsun diye konuşmadık, yapılanları kayıt altına aldık, kayıt altına alabilme şansını bulduk ve bu kitapçık Sayın Başbakan’a da sunuldu. Seminerde Zonguldak’ın asıl ve temel meseleleri burada gündeme geldi. Dediğiniz gibi Sayın Genel Başkanımızın Zonguldak hassasiyetini çok iyi biliyorum ve bu konuda başkanlık divanına yine talimatlatırdı. Zonguldak’la ilgili her türlü yazışma bilgi paylaşımı ve teşkilatın ihtiyacı olan her konuda komisyonlarda görevli olan milletvekillerini başta olmak üzere tüm meseleleri meclis gündeminde taşınması talimatını verdi. Oradan da genel başkanımızın tüm ilçeleri ve illeri vasıtasıyla Türkiye'nin selamları var. Büyük kurultayda yüce Türk Milleti'nin yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Devlet, Bahçeli’nin, Zonguldak’a, selamını, getirdik”,
Yorumlar
Haber Yazılımı