Haber Detayı
25 Aralık 2017 - Pazartesi 12:26 Bu haber 1123 kez okundu
 
“CUMHURBAŞKANIMIZLA GURUR DUYDUK”
“CUMHURBAŞKANIMIZLA GURUR DUYDUK”
SİYASET Haberi
“CUMHURBAŞKANIMIZLA GURUR DUYDUK”

AK PARTİ KİLİMLİ İLÇE BAŞKANI ORHAN GEBEŞ’TEN FLAŞ AÇIKLAMALAR

 

AK Parti Kilimli İlçe Gençlik Kolları, yapılan kongrenin ardından ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya katılan Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş gençlere hitaben konuşma yaptı.

AK Parti Kilimli ilçe başkanı Orhan Gebeş toplantı yaptığı açıklamada gençlere hitaben: ‘’Ben sözünü hiç sevmiyorum. Ben değil Biz olmalıyız hep’’ dedi.

Gebeş Kanal yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler genel Kurulu’nda alınan Kudüs kararını değerlendirerek, ’’Sayın Cumhurbaşkanımız için ne kadar gurur duysak azdır’’ dedi

Kilimli için çok çalışacaklarını söyleyen Orhan Gebeş, şunları kaydetti:

 

CUMHURBAŞKANIMIZLA GURUR DUYDUK

“Öncelikle Sayın Milletvekilimiz Faruk Çaturoğlu’nun kayınvalidesi Dursun Yılmaz annemiz vefat etti. Mekanı cennet olsun. Başta Sayın vekilimiz ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun diyoruz. Rabbim rahmetiyle muamele eylesin.

Bugünkü toplantımız ilk toplantımız. Gençlik Kolları’nın icra kurulunu oluşturuyoruz ve gençlerimizle gurur duyuyoruz. Gösterdikleri ilgi, onların yüzlerindeki ve gözlerindeki heyecan bizi daha bir sorumlu kılıyor. Çok şükür gençlerimiz de şunun farkında. Artık Türkiye Cumhuriyeti dünyanın gündemini izleyen bir ülke olmaktan çıkıp, dünyada gündem oluşturan bir ülke konumuna geldik. ABD başkanının Kudüs ile ilgili İsrail’in başkenti olarak tanıma kararına karşı Birleşmiş Milletler genel kurulda alınan kararı hep birlikte izledik. Bizim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kırmızı çizgimiz dediği Kudüs lehinde oy kullanan 128 ülkeye karşı ABD’nin kararına destek veren 9 ülke çok cılız kaldı. Bununla gurur duyduk. Cumhurbaşkanımızla gurur duyduk. Gündemi belirliyoruz dedik, gençlerimiz de bunun farkında. Böyle bir liderin devasında hizmet etmek büyük bir onurdur”

 

GENÇLİK MERKEZİ VE YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU AÇILIYOR

Gençlik merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme havuzunun yakında açılacağı müjdesini veren AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş, şunları söyledi:

“Gençlikle çıktık yola. İlçemizde yakın zamanda açılacak olan Gençlik Merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu gençlerimizin çok güzel bir fırsat olacaktır. Bu fırsatı Kilimli halkına, Kilimli gençliğine hizmet olarak sunacaklar. Bir sürü etkinlik hazırlayacaklar bu konuda onlara çok güveniyorum. Hepsi proje üretebilecek akıllı çocuklar. Allah razı olsun hepsinden ve bizler de hep yanlarında olacağız. Hep söylüyoruz biz bu devanın askerleriyiz. Bu bir memleket meselesidir. Tüm dünya Türkiye’yi artık kabullenmişken biz bu davanın peşinde var gücümüzle canımız da kanımızdan olacağız, destek vereceğiz ve çok çalışacağız”

 

BİZ SİYASİ ERK, BÜROKRATLAR DA DEVLET ERKİ OLARAK KİLİMLİ’Yİ DAHA GÜZEL YERLERE GETİRMEK İÇİN HALKIN İÇİNDE HALKLA BERABER OLACAĞIZ

İlçedeki tüm bürokratları ziyaret ettiklerini belirten AK Parti İlçe Başkanı Orhan Gebeş, “Durmak yok yola devam. Dağ gibi sorunlarımız var. Kilimli için projelerimizi, çalışmalarımızı kendileriyle yani bürokratlarla paylaştık. Kilimli halkıyla protokolün devletin bütünleşmesini istiyoruz. Bizlerin yanında olacaklarını bizlerle beraber ,biz siyasi erk, onlar da devlet erki olarak Kilimli’yi daha güzel yerlere getirmek için hemen hemen her gün halkın içinde halkla beraber olacağız. Onlarla halkı dinleyeceğiz, halkın sorunlarını dinleyeceğiz. Tespit edeceğiz gençlerimiz de bu koşuşturmada bizim en büyük desteklerimiz olacaktır” dedi

 

KİLİMLİ İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Kilimli için çok çalışacaklarını belirten Orhan Gebeş, sözlerini şu şekilde tamamladı.

“Buradan Kilimli halkına sevgilerimizi saygılarımızı şükranlarımızı iletiyoruz. Biz Kilimli için çok çalışacağız.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: “CUMHURBAŞKANIMIZLA, GURUR, DUYDUK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı