Haber Detayı
10 Aralık 2017 - Pazar 01:51 Bu haber 1380 kez okundu
 
CHP Kozlu İlçe Başkanı Cengiz Bank oldu
CHP Kozlu İlçe Başkanı Cengiz Bank oldu
SİYASET Haberi
CHP Kozlu İlçe Başkanı Cengiz Bank oldu

Cumhuriyet halk Partisi (CHP) kozlu İlçe teşkilatının 2.Olağan Genel kurulu Cumartesi günü yapıldı.
Kozlu Meydan Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye partililer yoğun ilgi gösterdi.
Tek listeyle gerçekleştirilen genel kurulda Cengiz Bank ilçe başkanlığı’na seçildi.

CHP Kozlu İlçe Başkanı Cezgiz Bank yaptığı açıklamada, yaptığı açıklamada, delegelere ve partililere teşekkür ederek görevini en iyi şekilde yapacağını söyledi.
Bank, “Öncelikle kongreye tek liste olarak gidildi. Tek liste olarak gidilmesinde yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.  Bizim zaten Kozlu’da tüm amacımız birlik ve beraberliği sağlamak ve önümüzdeki yerel, genel ve başkanlık seçimlerinde Kozlu’muzda gerekli desteği çıkarmak, belediye seçimleri anlamında da Kozlu’muza belediye başkanlığımızı kazandırmak. Tabi bu anlamda tüm arkadaşlarımızın birlik ve beraberlik içinde olması hepimizi mutlu eti. Bugün kongremiz gayet güzel bir ortamda geçti. Tüm arkadaşlarımız birlik ve beraberlik içerisindeydik. Sadece bir olay var. Kongrelerimizin Ereğli ve Alaplı’da bugün yapılmış olması katılımın birazcık düşmesine neden oldu. Ama birlik beraberliği sağladık ve sonunda ta tek listeyle girdiğimiz seçimde başarılı bir şekilde seçimi kazandık ve yeniden ikinci olağan kongremizi de Cumhuriyet Halk Partisi’ni kozlu İlçe yönetim kurul üyeliklerine arkadaşlarımız ile beraber oluşturduk Gördüğünüz gibi yeni yönetimimiz 15+1 kişiden oluşmaktadır. Bu arkadaşlarımız ile beraber çok daha başarımlı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum ve hepinize şimdiden teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
CHP KOZLU İLÇE YÖNETİM KURULU ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU: 
YÖNETİM KURULU: Cengiz Bank, Seyfettin Ceylan, Soner Çakat, Tenzile Dibek, Zafer Dilmen, Elmas Engin, Oğuz Keklikoğlu, Murat Kula, Bahri Mangaltepe, İlktnur Metin, Havva Özdemir, Özer Sedef, Ali Ekber Polat, Ender Sağır, Necmi Uludüz, Turgut Ünal.
ÜST KURUL: Necati Abacı, Hasret Aldı, Kasım Ayçiçeği, Cengiz Bank, Fırat Birkan, Selim Cansızoğlu, Seyfettin Ceylan, Soner Çakat, İsa Demirci, İsmet Dilmaz, Zafer Dilmen, Dursun Dökmeci, Hamza Gemicioğlu, Vahit Gümüştekin, İlhan Kemal, Zekeriya Keskin, Cahit Kılıç, Öznur Kılıç.
(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: CHP, Kozlu, İlçe, Başkanı, Cengiz, Bank, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı