pub-2258345284006191
Haber Detayı
14 Ocak 2018 - Pazar 12:19 Bu haber 269 kez okundu
 
ÇAYCUMALILAR 5-6 MAYIS’TA BULUŞUYOR (Videolu Haber)
ÇAYCUMALILAR 5-6 MAYIS’TA BULUŞUYOR
GÜNCEL Haberi
ÇAYCUMALILAR 5-6 MAYIS’TA BULUŞUYOR (Videolu Haber)

Çaycumalılar 5-6 Mayıs’ta buluşuyor

Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Çaycumalılar buluşuyor etkinliğinin 5-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirileceğini söyledi.

Geleneksel hale getirdikleri "Çaycumalılar Buluşuyor" etkinliğinin 2018 yılı organizasyonu bu seneki programını belirlemek ve alt yapısını oluşturmak amacıyla geçtiğimiz günlerde SEKA Sosyal Tesislerinde tertip komitesi olarak toplandıklarını belirten Savaş Çiloğlu şunları söyledi: “Bu toplantıya tertip komitesi dışında gerek fikirleriyle, gerekse etkinlik içinde yer almak isteyen tüm dostlarımız basın yoluyla davet edildi. Duyarlılık göstererek toplantıya katılan tüm Çaycuma sevdalılarına teşekkür ederim. Bilindiği üzere bu etkinlik Çaycuma ve Zonguldak’ın sorunlarının tartışıldığı, projelerin sunulduğu, dostlukların tazelendiği adını ulusal bazda duyuran bir etkinliktir. Bu acıdan bölgemiz için çok önemlidir. Bölgemizin ufkunu açacak bir organizasyon olması için, bölgemize yakışır bir organizasyon yapma gayreti içindeyiz. Bu organizasyon da destek olmak isteyen Çaycuma sevdalılarının fikir desteğine her zaman açığız. Toplantı sonucunda bu seneki organizasyonun Ana hatları oluşturuldu.

Çaycumalılar buluşuyor etkinliği 5/6 Mayıs 2018 tarihinde Cumartesi Pazar günleri olmak üzere iki gün yapılacak.

Programda çeşitli sergiler, müzik, tiyatro vb. kültürel etkinliklere yer verilecek.

Her yıl farklı bir köy gezileri kapsamında yaptığımız geziyi bu sene Çayır ve Kışla köyleri ile Filyos güzergahında yapılacak.

Bölgemizin ufkunu açmak, bilgilenmek ve bilgilendirmek amacı ile bölgemizin öndeki değerlerinden olan Eskişehir Anadolu Üniversitesi hocalarından Sayın Prof Dr Muharrem Afşar’ın "Kent ve Ekonomi" başlıklı sunumu yapılacak

Davetliler listesinin hazırlanması çalışmalarımız devam ediyor.

Organizasyon tertip komitesi olarak önümüzdeki günlerde yeni gelecek önerileri de değerlendirmek ve detaylı çalışmalar yapmak üzere tekrar bir araya geleceğiz.

Ayrıca organizasyon için, program içeriği konusunda gelecek mantıklı önerilere de açığız.

Bu organizasyonda bizlere destek veren Çaycuma Kaymakamlığına, Belediye Başkanlığına, katkı veren tüm kurum ve kuruluşlar ile duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: ÇAYCUMALILAR, 5-6, MAYIS’TA, BULUŞUYOR, (Videolu, Haber),
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı