Haber Detayı
11 Nisan 2018 - Çarşamba 09:27 Bu haber 782 kez okundu
 
Bu seçim Ereğli’nin seçimi
Bu seçim Ereğli’nin seçimi
EKONOMİ Haberi
Bu seçim Ereğli’nin seçimi

 

TSO Kongresi Pazar günü yapılacak, Arslan Keleş’e büyük destek var

Bu seçim Ereğli’nin seçimi

 

*** Ereğli TSO Kongresi, 15 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak. Kongrede Arslan Keleş, Niyazi Özcan ve Sertan Yalçın listeleri yarışacak. Kongreye, İrfan Erdem, İlhan Yazıcıoğlu, Celal Bozkuş, Dr. Alp Zorlu ve daha pekçok önemli ismin desteğini alarak başkan adayı olarak katılan Arslan Keleş’e TSO üyelerinden bütün gruplarda büyük destek verildiği bildiriliyor.

*** Hafta sonunda yapılacak Ereğli TSO seçimlerinin, sadece TSO’yu değil, Ereğli’nin ekonomik geleceğini de ilgilendirdiğini belirten üyeler, “ Ticaret ve siyasette temiz kalmayı başarabilmiş, şaibesiz, TSO’dan rant sağlamaya tenezzül etmeyecek Arslan Keleş’e tam destek veriyoruz. Arslan Keleş, ilçemizin önde gelen işadamlarını biraraya getirip Ereğli adına birliktelik sağladı. Bu birlikten güç doğar. Bu güç mutlaka TSO’ya, dolayısı ile Ereğli’nin ekonomik geleceğine de yansıyacaktır.” şeklinde konuştular.

*** Öte yandan Ereğli TSO Başkan Adaylarından Arslan Keleş’in, ilçedeki sanayici ve işadamlarının yanısıra, küçük esnaf ve sanatkarlar ile Ereğli halkından da büyük destek gördüğü belirtiliyor. “ Büyük Ereğli için biz olalım” sloganı ile yola çıkan, ilçedeki sektör temsilcilerinin desteğini kazanan Arslan Keleş’e seçimlerde büyük şans tanınıyor.(Haber Merkezi)

 

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: Bu, seçim, Ereğli’nin, seçimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı