Haber Detayı
18 Ocak 2018 - Perşembe 17:02 Bu haber 593 kez okundu
 
“Başbakandan müjde bekliyoruz”
“Başbakandan müjde bekliyoruz”
SİYASET Haberi
“Başbakandan müjde bekliyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, Başbakan Binali Yıldırım’ın Cumartesi günü Zonguldak a gelecek olmasını değerlendirdi.

Kıransoy: “Sayın Başbakanın Zonguldak’a, şehrimize gelmesi ki önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti’nin yönetimi başındaki Sayın Başbakanımızın Zonguldak’a gelmesi Zonguldak için tabii ki yararlıdır. Zonguldak meselelerini Zonguldak’ta görecektir ve Zonguldak için çözümler üretmesi daha kolay olacaktır. Zonguldak’ta da tabi ki partisine mensup olan arkadaşlarımız sorunları kendisine iletecektir. Başbakanımızdan Zonguldak’a müjde vermesini bekliyoruz. Zonguldak'taki işsizlik için Zonguldak'taki sosyal yaşam için müjdeli haberleri İnşallah alacağız diye düşünüyorum” dedi.

BAŞBAKANA İŞSİZLİĞİ ANLATACAĞIZ

“Başbakan Zonguldak’ta MHP’yi tekrar ziyaret ederse ona neler söyleyeceksiniz” sorusuna MHP İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, “Geçmiş dönemlerde Sayın Başbakanımız Zonguldak’ımızı ziyaret ettiğinde partimizi de ziyaret etmiştir. Kendisine Zonguldak’ın meseleleri ile ilgili bir dosya sunmuştuk. Yine böyle bir ziyaret olursa Zonguldak’ta bildiğimiz, bizim açımızdan bizim gördüğümüz meseleleri kendisine iletiriz ve bu Zonguldak’ın yararına olur diye düşünüyoruz. Zonguldak’ın en büyük sorunu işsizlik” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: “Başbakandan, müjde, bekliyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı