Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 14:38 Bu haber 328 kez okundu
 
Aygün’den AK heyete ziyaret
Aygün’den AK heyete ziyaret
GÜNCEL Haberi
Aygün’den AK heyete ziyaret

Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek Milletvekili Hüseyin Özbakır ve Zeki Tosun ile bir araya geldi.

Ziyarette konuşan Milletvekili Hüseyin Özbakır, savaş durumunda olunmasına rağmen ekonominin sağlam olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun: “20 Ocak’ta genel kurulumuzu yaptık. Bundan sonra 8 ilçemizle beraber Zonguldak için ne yapabiliriz onur çalışması içerisindeyiz” dedi.

 

 

Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün ve yönetim kurulu üyeleri, Milletvekili Hüseyin Özbakır ve Zeki Tosun ile bir araya geldi.

NİHAT AYGÜN: 2019 SEÇİMLERİ SADECE TÜRKİYE’Yİ DEĞİL TÜM DÜNYAYI İLGİLENDİRİYOR

Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün ziyarette yaptığı açıklamada, “Başkanımıza hayırlı uğurlu olsun demeye geldik. Rabbim kendisine hayırlı görevler nasip etsin. AK Parti için bu dönem çok zor bir dönem. Sayın vekilim de burada, niye zor bir dönem, önümüzdeki yapılacak olan seçimler Türkiye'nin seçimi değil, bakın dünyanın seçimidir, Dünyada ki bütün müslümanlar Türkler Türkiye'yi takip ediyor tüm umutları Türkiye. O nedenle bu seçimler çok önemli. O nedenle de Sayın Vekilim olsun vekillerimiz olsun, başkanım yönetim kurulu arkadaşlarıma çok büyük görev düşüyor. Çok daha iyi çalışacaklar. Genç bir ekip yönetime geldi. Çok geç çok geç bir merkez ilçe başkanı var. Hepsi birbirleriyle uyumlu. Allah razı olsun dışarıdan takip ediyoruz. Yöneticiler geçmişte benim arkadaşlarım sevdiğim insanlar. Allah onlara kolaylık versin, Rabbim onları çok çalışmaya nasip etsin diyoruz.”

ZEKİ TOSUN: 2018 SONUNDAKİ SEÇİMLERDE İNŞALLAH HEDEFİMİZ BELEDİYEYİ ALMAK

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun da yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “20 Ocak’ta genel kurulumuzu yaptık. Bugün de Kızılay yönetimi bir ziyarete geldiler. Bundan sonra 8 ilçemizle beraber Zonguldak için ne yapabiliriz onur çalışması içerisindeyiz. Ve gece gündüz de arkadaşlarımız da çalışıyoruz. Toplantılarımızı yapıyoruz, mahalleleri geziyoruz, köyleri geziyoruz, ilçelerimizi geziyoruz. Başkanımızın dediği gibi 2019’un önemini de çok iyi biliyoruz. Ama AK Parti zoru seven bir partidir. Kurulduğu günden beri girmiş olduğu tüm seçimlerde en fazla oyu olarak iktidar olmuş bir partinin bizde mensuplarıyız. Bunun bilinci içerisinde çalışıyoruz. Yeterli mi yetmez. Daha fazla çalışacağız. Gece gündüz çalışacağız ve bu çalışmalarımız sonucunda da sizin gibi arkadaşlarımızın destekleri olacak. İlk başta Biz Zonguldak’ımızı yaşanabilir bir kent haline getirmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Zonguldak ne kadar güzel bir şey olursa, ne kadar yaşanabilir bir kent olursa buradan göçü de engellemiş oluruz. Buradaki hayatta canlandırmış olur. İlk hedefimiz bu ve bunun içinde 2018 sonundaki seçimlerde İnşallah hedefimiz belediyeyi almak. Bunun için de şimdiden ilçe başkanımıza çalışmalarımıza başladık. Merkez ilçe başkanımıza beraber çalışıyoruz. Hedefimizi önümüzde koyduk ve yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber bu çalışmalara başladık. Ben Tabii burada kıymetli vekillerimizde Ankara’da Zonguldak için bizler için yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Onlar da orada mücadele veriyorlar.”

TOSUN: TERÖRÜN KÖKÜ KAZININCAYA KADAR ORADAYIZ

Afrin operasyonunu devam ettiğini ve terörün kökünü kazınıncaya kadar orada olacaklarını belirten AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun şunları söyledi: “Sınırlarımızda biliyorsunuz teröristlere karşı bir mücadele veriyoruz. Onların oradan kökü kazınıncaya kadar oradan inşallah çıkmayacağız. Reisimiz, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımızın dediği gibi, şehitlerimiz oluyor, onlara Allah’tan rahmet diliyoruz. Gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Sizlerde televizyonları basından takip ediyorsunuz. Cumhurbaşkanımızın Başbakanımızın gittiği hafta sonu tüm kongrelerde oradaki gençleri coşkusunu görüyorsunuz. Biz inşallah Afrin’de orada zafere ulaşacağız. Onun içinde gece gündüz de zaten çalışıyoruz. Orada Mehmetçiğimiz en az zararla ülkemiz için milletimiz için en iyisini yapmış olacaklardır. Hepsinden Allah razı olsun diyorum. Ben bugün bizleri ziyarete gelen çok kıymetli Kızılay Derneği ve yönetici arkadaşlarımıza da Zonguldak'ta yaptığı güzel şeyler var, hizmetler var, onları bizde biliyor ve takip ediyoruz. Zaten Nihat Başkan Yerimde duramayan bir görev adamı. Bütün arkadaşlarımız bu şekilde birlik ve beraberlik içerisinde bu bölge için Zonguldak için Zonguldak için çalışıyorlar. Ben bir kez daha kendisine hoş geldiniz diyorum ve teşekkür ediyorum.”

HÜSEYİN ÖZBAKIR: ÜLKEMİZ ZOR ŞARTLARDA VE SAVAŞ DURUMUNDAYIZ

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır da yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Kızılay başkanımız Nihat Bey geldiler,  kendilerine teşekkür ediyoruz. Sağ olsun partimiz ve teşkilatımız çalışmalarına devam ediyor. Bir kısmımız yenilendik bir kısmımız devam ediyor. Zeki başkanımız en son yapmış olduğu kongre de tekrar göreve geldi. Bundan sonra önümüze bakacağız. 2019 seçimlerinde doğru çalışmalarımızı daha gayretli devam edeceğimize inanıyorum Biz Ankara’da hem de hem de buraya gelip gidiyoruz. Buradaki arkadaşlarımızın içinde takip ediyoruz. Ankara’da bu hafta iki tane torba yasa gündeme gelecek. Onlar için de çok güzel Asgari ücretin vergiden etkilenmemesi de var. En basit örneği. İnşallah bugün onları tamamlayacağız. Ülkemiz zor şartlarda ve savaş durumundayız. Buna rağmen Allah’a şükürler olsun ekonomimizde bir sarsıntı yok. Arkadaşlar hükümet olarak Cumhurbaşkanımızla uyuma içerisindeyiz. Her şeyi öngörüyoruz, öngördüğümüz ölçüde yürüyoruz. Dışarıda başta Amerika olmak üzere aleyhimize çalışan ülkeler istedikleri kadar çalışsınlar Allah’ın izniyle hepsinin üstesinden geleceğiz ve yolumuza devam edeceğiz. Yolunuzu kimse engelleyemeyecek. Bu bizdeki birlik beraberlik ve dirlik olduğu sürece biz ülkemizi daha da üst seviyelere getireceğiz. İnşallah kalkınmamızı tamamlayacağız. Biz arkadaşlarımızla beraber mecliste çalışmaları yaparız. Zonguldak için çalışıyoruz Zonguldak meselelerin önünü açmak için gayret içerisindeyiz. Kim ne derse desin siz onlara bakmayın. Biz bildiğimiz yoldayız. Onlar bizi istekleri kadar eleştirsinler, istediklerini söylesinler hiç önemli değil. Biz bildiğimiz yolda, Zonguldak’ın menfaati için ne gerekiyorsa, ülkemizin menfaati niye gerekiyorsa o konuda hareket ediyoruz. Ben Sayın başkanımızın ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Aslında ben kendisini ziyaret edecektim ama kendisi buraya geldi. İnşallah Burada karşılaşmamız da iyi oldu. Kendisine Kızılay'ın çalışmalarında başarılar diliyorum. Çok güzel başarılı çalışmaları var, duyuyor ve izliyoruz. Sağ olsunlar Kızılay her yerde.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aygün’den, AK, heyete, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı