Haber Detayı
11 Aralık 2017 - Pazartesi 18:42 Bu haber 738 kez okundu
 
Ayan; Kaygı duyulacak bir durum yok
Ayan; Kaygı duyulacak bir durum yok
SİYASET Haberi
Ayan; Kaygı duyulacak bir durum yok

 

MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, torba yasada kaygı duyulacak bir durum bulunmamaktadır” dedi.

Torba yasanın 51.maddesinde yapılan yasanın ortada iken şehrimiz açısından kaygı duyulacak bir durumun bulunmamakta olduğunu belirten Hamdi Ayan şunları söyledi: “10 Aralık 2017 tarih ve 30266 sayılı resmi gazetede yayımlanan TTK Genel Müdürlüğü Rödevans ihale ve uygulama yönetmeliği Zonguldak’ın gündemine düşmüş olup halkımızda ciddi bir tedirginliğe yol açmış bulunmaktadır.

MHP kadroları olarak şehrimizi ilgilendiren her konunun ciddi takipçisi olmaya devam ettiğimiz tüm kamuoyu tarafından bilinmelidir. Bu gün yayınlanan yönetmeliğin hemen ardından yetkili kurullarla yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirmek üzerimize hasıl olmuştur.

Bilindiği üzere torba yasası 51.maddesinde yapılan ve MHP kadroları olarak bizlerinde sürece olumlu katkı sağladığı yasa ortada iken şehrimiz açısından kaygı duyulacak bir durum bulunmamaktadır. Kanunların yönetmelik ile değiştirilebilmesi yasal olarak mümkün bulunmamaktadır. Aziz hemşehrilerim gönüllerini ferah tutmalıdırlar. Milliyetçi Hareket Partisi konunun takipçisi olmaya devam edecektir”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: Ayan;, Kaygı, duyulacak, bir, durum, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı