pub-2258345284006191
Haber Detayı
14 Ocak 2018 - Pazar 10:09 Bu haber 433 kez okundu
 
Alaattin Toros adaylığını açıkladı...
Alaattin Toros adaylığını açıkladı...
GÜNCEL Haberi
Alaattin Toros adaylığını açıkladı...

4 Şubat'ta yapılacak olan Şoförler ve Otomobilciler Odası Kongresi öncesinde Alaattin Toros basınla bir araya gelerek adaylığını açıkladı.
Şoför esnafının ısrarı üzerine aday olduğunu açıklayan Toros: “4 Şubat’ta Şoförler Odası Başkanlık seçimi var. Ben Alaattin Toros olarak şoför arkadaşların yoğun ısrarları üzerine aday oldum. Boşluk olduğunu ve bu boşluğu doldurmamı istediler. Biliyorsunuz benden hariç 3 aday daha var. 2 aday ise benim yönetimimde bulundular. Bu ne kadar verimli bir başkan olduğumu ortaya koyuyor. Demek ki arkamızda insan yetiştirebilmişiz. Bu bir hizmet yarışıdır diğer adaylara başarılar diliyorum” dedi.

Yarım kalan hizmetleri hayata geçirmek için göreve yeniden talip olduğunu söyleyen Toros: “Benim bir geçmişim var. Yarım kalan hizmetler var. Şoförler Odası 4 katlı binası yıkıldı. Kimse sesini çıkarmadı. Alaattin Toros olarak açık konuşayım. Ben o sırada başkan olsaydım alternatif yer verilemeden o binayı boşaltmazdım. Bugün o bina 500 bin liraya yapılamaz. Benim birinci hedefim o binanın hakkını hukukunu aramaktır” dedi. (HABER: GAMZE TAŞDEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: Alaattin, Toros, adaylığını, açıkladı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı