Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 15:20 Bu haber 433 kez okundu
 
“AK PARTİ STK’LARI DİNLEDİ”
“AK PARTİ STK’LARI DİNLEDİ”
GÜNCEL Haberi
“AK PARTİ STK’LARI DİNLEDİ”

AK Parti’nin Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Zonguldak Dedeman Otel’de sivil Toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi.

Dedeman Otel’de gerçekleştirilen sivil toplum kuruluşları toplantısına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Zonguldak Sivil Toplum Kuruluşu başkan ve temsilcileri katıldı.

ZEKİ TOSUN: BURADAN ÇIKACAK SONUÇLARLA ZONGULDAK'A YAPILACAKLAR KONUSUNDA FİKİR BİRLİĞİ SAĞLAMIŞ OLACAK

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, “Bugün sivil toplum ve halkla ilişkiler başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Zonguldak STK’ları dinleniyor programında hep beraberiz. Kıymetli başkanım Harun Karacan bizlerle beraber Sayın vekillerimiz ve tüm teşkilatımız burada. Bugün burada hep beraber Zonguldak’ın sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağız. Buradan çıkacak sonuçlar 20 Ocak'ta yapılacak kongre öncesi Sayın başbakanımıza sunularak Zonguldak'a yapılacaklar konusunda fikir birliği sağlamış olacak. Hepinize Geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Zonguldak için birlik ve beraberliğin en güzel fotoğrafı burada” dedi.

“HAYATIMDA İLK KEZ BİR TOPLANTIYA GEÇ KALDIM”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, konuşmasının başında ilk kez bir toplantıya geç kaldığını belirterek, kendisini de yakın arkadaşı olan Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker’in cenaze törenine katılamadığını ve Ereğli’de Merhum Tetiker’in ailesini ve Ticaret Odasını ziyaret ettiğini belirtti. Karacan, “Sivil toplum kuruluşlarımızın çok değerli başkanları. Çok değerli Zonguldak'a gönül veren, Zonguldak için gecesini gündüzünü birbirine katan değerli yöneticilerimiz, hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bugün Zonguldak'ı unutmayacağım. Çünkü sivil toplum kuruluşlarından gelen bir kardeşiniz olarak ilk defa bir toplantıya geç kaldım. Öncelik de Hakkınızı helal edin. Bu şehre emek veren Yaşar Tetiker ağabeyin cenazesine gelemedim. Bu sebeple Karadeniz Ereğli'ye gittik hem ailesine baş sağlığı diledik hem odaya taziyelerimiz ilettik. Onun için geç kaldık hepinizden özür diliyorum. İnşallah güzel hizmetlere vesile oluruz” dedi.

ÇIKACAK SONUÇLARI BAŞBAKANIMIZA VE “CUMHURBAŞKANIMIZA İLETECEĞİM”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan konuşmasının devamında bu toplantıdan çıkacak sonuçları Genel başkan ve Cumhurbaşkanı ile Başbakana sunacağını belirterek, “Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın sizlere selamını getirdim. Bugün burada sizlerle istişare etmek için bulunuyorum. Sizlere dinlemek için buradayız. Vekillerimiz burada. Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar burada. Diğer vekilimiz Hüseyin Özbakır’ın sizlere selamları var kendisi Ankara’da toplantıda. Biz sizleri dinlemeye geldik. Arkadaşlarımız biraz sonra size kağıt dağıtacaklar. Lütfen Zonguldak için düşüncelerinizi, 2019 için bizlere vereceğiniz görevleri, bu ülkenin gelişmesi için Türkiye'nin layık olduğu yere gelebilmesi için fikirleriniz varsa yazınız. Bunlar, Zonguldak için bize vereceğiniz bir görev olur bir ödev olur. Biz bunları derleyip toparlayıp Sayın Başbakanımıza sunacağız. Cumhurbaşkanımıza da arz edeceğiz” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: “AK, PARTİ, STK’LARI, DİNLEDİ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı