pub-2258345284006191
Haber Detayı
12 Aralık 2017 - Salı 15:26 Bu haber 662 kez okundu
 
AK PARTİ, RECEP DEMİRTAŞ VE KAZIM EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ
AK PARTİ, RECEP DEMİRTAŞ VE KAZIM EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ
GÜNCEL Haberi
AK PARTİ, RECEP DEMİRTAŞ VE KAZIM EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve partililerle birlikte İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş ve TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve partililerle birlikte İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş ve TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Özel İdare Genel Sekreteri ziyaretinde yaptığı açıklamada, “İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Recep Demirtaş’ı Merkez ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte ziyaret ettik. Bu bir nezaket ziyaretidir. Aynı zamanda da Özel İdarenin çalışmaları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Öncelikle kendilerine Zonguldak’ta yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyoruz. Yaptığımız iş siyaseten ve Özel İdare de köylere hizmet anlamında hepimiz halka hizmet için görev yapıyoruz. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

“2018 YATIRIM PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Recep Demirtaş’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Merkez ilçe başkanlığına seçilen Mustafa Çağlayan’ı tebrik ediyorum. Özel idare olarak 2017 yatırım programına 97 oranında gerçekleştirdik. Başımızda Vali Çınar, İl Genel Meclisi üyeleri, Genel Sekreterlik olarak bir bütün içinde çalışıyoruz. Zaman zaman meclis üyeleri ile aramızda bir sürtüşme olduğu gündeme getiriliyor. Bizim aramızda asla sürtüşme olmaz. Biz çok büyük bir Aileyiz ve Aile içerisinde ufak tefek olumsuzluklar olsa da bu konuları sohbet ederek çözeriz. Zaten bir yer dört dörtlük olsa orada bir iş yapılmıyor demektir. 2018 yatırım programında gerçekleştirdik. Mazeret üretmeden çalışacağız. 16 milyon borçlanmaya gidiyoruz. Yatırıma 16 milyon gibi bir bütçe konulmuştur. Önümüzdeki 2018 yılında hizmet anlamında çok büyük bir sıkıntı yaşayacağımızı zannetmiyorum” şeklinde konuştu.

“İŞLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Merkez ilçe başkanı Mustafa Çağlayan da; “Merkez ilçe olarak ilk ziyaretimizi şehitliğimizde gerçekleştirdik. Şehitlerimizin manevi huzurunda bir toplantı yaparak Zonguldak’ta ki ziyaretlerimize başladık. Yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra ikinci ziyaretimizi de, makamı hizmet için kullanan Valilik, Belediye Başkanlığı ve il Özel İdaresinden başlamadık. Kış şartlarında zorlu bir sürece giriyoruz. Bu sürece hazırlık yaptıklarını kendileri önceden bizleri bilgilendirdiler. Bu anlamda vatandaşa daha iyi hizmet yapma noktasında başarılar diliyorum. Bizlerde bu işlerin takipçisi olup bilgi alışverişinde bulunacağız. Elimizden ne geliyorsa destek olma anlamında da bunları elbirliğiyle bir arada gerçekleştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

TTK’YA ZİYARET

TTK ziyaretinde Zeki tosun ve Mustafa Çağlayan, TTK’ya önem verdiklerini belirtirken, TTK Genel müdürü Kazım Eroğlu’da 2018 yılında 160 milyon liralık yatırım yapacaklarını söyledi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: AK, PARTİ,, RECEP, DEMİRTAŞ, VE, KAZIM, EROĞLU’NU, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı