Haber Detayı
05 Mart 2018 - Pazartesi 12:59 Bu haber 568 kez okundu
 
AK PARTİ KİLİMLİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANDI
AK PARTİ KİLİMLİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANDI
SİYASET Haberi
AK PARTİ KİLİMLİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANDI

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş, “Şubat ayı daraltılmış ilçe danışma toplantımızı gerçekleştirdik. Şubat ayı değerlendirmelerimiz ve önümüzdeki süreçte Kilimli ilçemiz için yapacağımız çalışmalar adına çok verimli ve coşkulu bir toplantı oldu” dedi

 

AK Parti Kilimli İlçe Mart ayı Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, İlçe Koordinatörleri; Mehmet Apaydın ve Ahmet Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, İl Genel Meclis Üyesi ramazan Taşdemir, Belde başkanları ve meclis üyeleri katıldı.

Danışma Meclisi toplantısında sırasıyla Kilimli ilçe Başkanı Orhan Gebeş eaçılış konuşmasını yaptı.

AK Parti Kilimil İlçe Başkanı Orhanh Gebeş konuşmasında, “Şubat ayı daraltılmış ilçe danışma toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımıza İl Başkanımız Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Çağlayan, İlçe Koordinatörlerimiz Mehmet Apaydın ve Ahmet Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Kadın Kolları Başkanımız Züleyha Yazıcı Arıman, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin katılarak onurlandılar. Şubat ayı değerlendirmelerimiz ve önümüzdeki süreçte Kilimli ilçemiz için yapacağımız çalışmalar adına çok verimli ve coşkulu bir toplantı oldu. Toplantımız Kilimli ilçemiz, ilimiz ve partimiz adına hayırlara vesile olacaktır. Bu birliktelik ve coşku bizi daha da şevklendirmiş olup,  Kilimlimiz ve Partimiz için kocaman bir AK Parti ailesi olduğumuzu göstermiştir. Daha da büyüyerek sevgi ve saygı çerçevesinde Tüm Ak Parti ailesi olarak Kilimlimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Ardından Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti Kilimli kadın Kolları Başkanı Vildan Yalçın Silik ve Gençlik Kolları başkanı birer konuşma yaptılar.

Faaliyet raporlarının okunduğu toplantıda son olarak ise Zonguldak il başkanı Zeki Tosun, konuşma yaparak önümüzdeki sürecin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Toplantı bu şekilde sona erdi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: ak parti, kilimli, zonguldak haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı