pub-2258345284006191
Haber Detayı
14 Ocak 2018 - Pazar 12:26 Bu haber 386 kez okundu
 
AK PARTİ'DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
AK PARTİ'DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
GÜNCEL Haberi
AK PARTİ'DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti'den gövde gösterisi

AK Parti Merkez ilçe’nin birlik beraberlik toplantısında AK Parti gövde gösterisi yaptı.

Cumartesi günü düzenlenen toplantıda, AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, ilçe başkanları, belediye başkanları, eski ve yeni yöneticiler ile sayıda merkez ve belde ve köylerden yüzlerce sayıda partili topluluğu katıldı.

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır: “Genel merkezimiz Cumhurbaşkanımız ve teşkilatlarımız Zeki Tosun Başkanla devam dedi.  Bize de onun arkasında durmak ve onu desteklemek düşer. İnşallah Zeki Başkanımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte 2019 yerel ve genel seçimlerine, Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlanarak daha güzel bir şekilde gireceğiz. Bu memleketi, bu belediyeleri muhalefete bırakmadan hepsini alacağız” dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu: “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmak sadece Türkiye’ye sahip çıkmak değildir. İslam ülkelerinin tamamına, mazlum coğrafyaya hatta insanlık alemine sahip çıkmaktır. Bu düşünce ile hareket etmemiz lazım. İki türlü yardım etmemiz lazım. Bir manevi olarak dua ederek, iki ona layık olmak için gece gündüz dur durak bilmeden kapı kapı çalışarak” dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar: “Zonguldak çok yakında Kocaeli gibi bir il olacak. Hiç unutmayın. Büyük şehirle ilgili çalışma var. Yeterli bilgi sahibi olmadığımız için birşey diyemeyiz. Olsa da olmasa da Zonguldak’ta tüm belediyeleri ve merkezi almak zorundayız” dedi.

 

 

 

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe teşkilatı tarafından;  birlik, beraberlik toplantısı düzenledi

Cumartesi günü düzenlenen toplantıda, AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, ilçe başkanları, belediye başkanları, eski ve yeni yöneticiler ile sayıda merkez ve belde ve köylerden yüzlerce sayıda partili topluluğu katıldı.

Toplantı Kur’an-ı Kerim okunması ile stard aldı.

MUSTAFA ÇAĞLAYAN: BİRLİKTE VARIZ,  BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Ardından AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, heyecanlı konuşmasıyla salonda bulunanları coşturdu. Konuşmasında birlik, beraberlik vurgusu yaparak AK Parti’nin kuruluşundan bu zamana kadar görev almış, emek vermiş, zaman vermiş herkese teşekkür ettiğini belirtti. Mustafa Çağlayan, birlik ve beraberlik adına tüm Ak Parti teşkilatı olarak bir araya geleceklerini dile getirerek şunları söyledi: “Partimizin kuruluşundan bugüne dek görev almış ak yüreklere selam olsun. Selam olsun, mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak emek verenlere, Selam olsun, Karadere köyünden guru cemal amcamızın evine giderek reisimizin selamını götürenlere. Karda kışta üşüyenlere, kavurucu sıcakta terleyenlere, Yağmurda ıslanıp, bu davaya güç verenlere selam olsun. Gece gündüz demeden, işinden, aşından, zamanından ailesinden feragat ederek, milletimizin huzuru, ülkemizin kalkınması, devletimizin bekası için yollara düşenlere selam olsun. Bu salondan; Karaman’ın Osmanlı köyü Pazarcık Mahallesine, Beycuma’nın Hüseyin Çavuşoğlu Mahallesine, Elvanpazarcık’ın Hayat Mahallesine, Alancık Köyünden, Hacıali Köyüne, Himmetoğlu Köyünden, Karapınar Köyüne, Kardeşler Köyünden Keller Köyüne, Korucuk Köyünden, Sapça Köyüne, Saraycık Köyünden, Taşçılar Köyüne, Asma Mahallemizden, Çaydamar Mahallemize Çınartepe Mahallemizden, Karaelmas Mahallemize, Meşrutiyet Mahallemizden, Ontemmuz Mahallemize, Tepebaşı Mahallemizden, Yeşil Mahallemize Selam Olsun. Hiçbir beklentisi olmadan, herkesin oyunda oynaşta olduğu, kanının kaynadığı zamanlarda, direk tepelerinde, bina çatılarında çalışan ak gençliğe selam olsun. Evini ve ocağını bırakıp, memleketi yuva olarak gören, kendi çocuklarından çok, milletin, ümmetin ve mazlumların çocukları için emek veren asıl kahramanlarımız

AK kadınlara selam olsun. Partimizin kuruluşundan bu zamana kadar görev almış emek vermiş, zaman vermiş, tüm büyüklerime teşekkürü bir borç bilirim. 2001 yılında diktiğimiz fidan bugün genç bir çınar olmuştur. Bu fidanı dikenler sizlersiniz. Büyüten sizlersiniz. Büyüterek bizlere emanet eden sizlersiniz. Siz bu partinin yükselmesine omuz verenlersiniz. Rabbim sizlerden razı olsun. Geçtiğimiz yıl Türkiye Çok ciddi meydan okumalarla karşılaştı. Bir çok alanda yeni adımlar attı. Cumhurbaşkanlığı sistemine geçti. Dış politikada hatırı sayılır kazanımlar elde etti. Diklenmedi, dik durdu. Düşmanlarını azalttı. Dostlarını çoğalttı. Terörle Mücadele de büyük mesafe katetti. DEAŞ, FETÖ VE PKK/PYD’ ye karşı hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli adımlar attı. Ekonomide tahminlerin çok üzerinde büyüdü. Bütün bu başarılar, 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde darbeyi püskürten millete ait. O’nun ardında, çalışmaları ve dualarıyla dimdik duran sizlere ait. Başka hiçbir güç odağına değil. Her şeyi göze alıp bizzat meydanlara inen, liderlerine sahip çıkanların eseri. Bu çizgi Türkiye’yi bir ve diri tutacak. Biz ya olacağız, ya öleceğiz. Aynı cephede aynı bayrağın altında savaşmaktayız. Aynı türkülere ağlamakta, aynı fıkralara gülmekteyiz. Öyle ki biz aynıyız. Siz, biz bir farkımız yok. Belki sadece birlikte varız. Ama şüphesiz ki biz, birlikte güçlüyüz. Zaten mesele siz, biz, o, bu, şu değil. Mesele vatan ve gerisi teferruat. Varsa içinde nokta kadar da ayrılık, gayrılık, silat. Hiç zamanı değil. Şimdi daha güçlü sarılmanın zamanı. Aynı hedefe yürüyoruz, koşuyoruz. Siz düşerseniz ben kaldıracağım, ben düşersem siz. Ama durmak yok, bu kutlu yürüyüşte yılmak yok. Yorulmadan daha güçlü yarınlar olmaz. Biz birbirimizin terini de, gözyaşını da sileceğiz. Bizi birbirimize düşürmek kimin haddine. Biz birbirimizi SEVİYORUZ. Çünkü biz yaratılanı yaratandan ötürü Seviyoruz.

Dervişe bir gün sormuşlar:

Sevginin sadece sözünü edenlerle, onu yaşayanlar arasında ne fark vardır?

Size farkı gösteriyim deyip, önce sevgiyi dilden kalbine indirememiş olanları çağırarak onlara bir sofra hazırlamış.

Hepsi sofrada yerlerini almışlar. Derken tabaklar içinde sıcak çorbalar gelmiş ve arkasından da derviş kaşıkları denilen bir metre boyunda kaşıklar. Derviş şöyle bir şart koymuş: –Bu kaşıkların ucundan tutup öyle yiyeceksiniz. Peki deyip çorbalarını içmeyi denemişler. Fakat kaşıklar uzun geldiğinden sıcak çorbayı döküp saçmaktan hem kendilerini yakmışlar hem de ağızlarına bir damla bile götürememişler. En sonunda bakmışlar olacak gibi değil sofradan aç kalkmışlar.

Daha sonra derviş, bu defa sevgiyi gerçekten bilenleri yemeğe çağırmış. Yüzleri aydınlık, gözleri sevgi ile gülümseyen insanlar gelmiş, sofraya oturmuş. Onlara da aynı şartı dile getirmiş. Her biri uzun kaşığını çorbaya daldırmış, sonra karşısındaki kardeşine uzatarak çorbalarını içmişler Böylece her biri diğerini doyurmuş ve sofradan afiyetle şükrederek kalkmışlar. Derviş sevgiyi gerçekten yaşayanların farkını soranlara;

İşte! Kim ki hayat sofrasında yalnız kendini görür ve doymayı düşünürse o aç kalacaktır. Ve kim kardeşini düşünür de doyurursa o da kardeşi tarafından doyurulacaktır. Şüphesiz şunu da unutmayın. Hayat pazarında her zaman alan değil veren kazançlıdır.  Bizi bu yolda tökezletmeye çalışanlar var. Düşman bir değil onlarca olabilir. II. Mahmut’un dediği gibi ‘Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmazmış.’ Sizin gözlerinizdeki ışık bizim bakışlarımızdaki keskinlikle, yolumuza kimse çıkamaz.

‘’Düşmanı tanımak tehlikeyi bertaraf etmektir.’’  ‘’Diyor Fatih Sultan;

Bir taraftan PKK, bir taraftan FETÖ, DAEŞ,PYD,YPG, topunuz gelin’’ diyor.

Recep Tayyip Erdoğan

‘’Yenileceğinden korkan daima yenilir.’’

Diyor. Yıldırım Beyazıt:

Korkmuyoruz! Bu yolda tek korkumuz; dostun gönül koymasıdır.

Osman Gazi Osmanlı’yı kuran ilk padişah, babası Ertuğrul Gaz, dedesi Süleyman Şah.

Bizim ecdadımızın rüyası düşmanımızın kabusu olur.

Biz ne zaman istersek, o kabusu sinema filmi gibi tekrar çekeriz.

‘’biz ya olacağız, ya öleceğiz’’ diyor.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmak, vatana sahip çıkmaktır. Öyle ki ülkemizin kaderi, dünya mazlumlarının kaderi ile aynıdır. Allah şahit sizlerde şahit olun. Liderimize sahip çıkmak için, belde belde, mahalle mahalle, köy köy çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. 20 Ocak Cumartesi günü Başbakanımızın katılımı ile gerçekleştireceğimiz il kongremiz ile birlikte adım adım zafere yürüyeceğiz. Değerli İl Başkanımıza ardında çok güçlü ve inanmış bir teşkilat olduğunu söyleyerek il kongremizin Zonguldak’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Değerli Hazirun ve Tüm Teşkilatımızı Saygı ve Sevgi ile Selamlıyor. Hürmetlerimi Sunuyorum.”

ÇAĞLAYAN, AK YÖNETİMİ TANITTI

Mustafa çağlayan ardından yönetimi alana çağırarak katılımcılara tanıttı ve hedeflerini 2019 belirterek konuşmasını tamamladı.

 

ÖZCAN ULUPINAR: BİZİM HİÇ KİMSEYİ KÜSTÜRME GİBİ BİR LÜKSÜMÜZ OLAMAZ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Mustafa Çağlayan’ın çok gazel yaptığını belirterek kutladı. Milletvekili Ulupınar, ”Çağlayan Başkanım çok güzle bir konuşma yaptı ve kendisini tebrik ediyorum.  Öncelikle bu partinin kuruluşunda olamadım, kurulduğunda geldim. İlk gelenlerden oldum. Keşke kurucusu olabilseydim. Bu parti kurulduğu zaman ve bende milletvekili adayı olduğum zaman çok tehditler vardı, şantajlar vardı. Asker, yargı size izin vermez şeklinde. O zaman AK Parti’li olabilmek gerçekten zordu. O gün AK Partili olanların bir çoğu burada ama olmayanlarda var. İnşallah onlarda aramızda olurlar, gönülleriyle aramızda oluyor. Ben öncelikle kurucularımız ve ilk dönemlerde görev alan büyüklerimize, kardeşlerimize saygı ve şükranlarımızı sunuyorum, hayatta olmayan arkadaşlarımızda olabilir onlarda da Cenab-ı Hak‘tan rahmet diliyordum. Bu bir bayrak değişimi, bir kan değişimi, bu bir dinlenme olabilir. Ara verme olabilir, ondan sora daha güçlü bir şekilde çalışmaları inşallah fiili olarak bu arkadaşlarımız katılabilirler. Bizim hiç kimseni küstürme gibi bir lüksümüz olamaz. Küstürme şansımız olamaz. Bizim herkese ihtiyacımız var” dedi.

ULUPINAR: ZONGULDAK’TA BELEDİYE DİYE BİR ŞEY YOK

Zonguldak’ta belediyeni olmadığını belirten AK Parti Milletvekili Özcan Ulupınar, şunları kaydetti: “Zonguldak’ın halini görüyorsunuz. Zonguldak’ta belediye diye bir şey yok.  Genel Başkan Yardımcısı geldi. Sokaklara çıktık ve bize bu ne dedi. Yılar önce gelmiş, bu ne dedi kardeşim ve sokakta vatandaşlar hep belediye ile sitemde bulundu, talep ve istekte bulundu. Değerli arkadaşlar kalkınma yerelden baylar genele gider. Zonguldak’ın tüm çalışmalarını hükümetimiz yapıyor. 14 katrilyonluk iş yapılmıştın. Yok şu yapılmadı bu yapılmadı onları boş geçelim, inanmayalım. Sadece karayolları 4 katrilyon. Ben şimdi giriyorum Değirmenağzı’ndan giriyoruz Zonguldak’ta tıkanıyoruz. Sıkışıyoruz. Çevre yolarını hükümetimiz yapıyor.  Doğalgazı getiriyor, kanalizasyonu yapıyor. İstinat davarlarını yapıyor, ama belediyenin de yapması gereken işler var ve maalesef onları belediye yapmıyor.  Bakın kamu yatırımları bakımından ilçelerde bir eksiğimiz yok. Zonguldak’ta ki eksikliklerin yegane sebebi belediyedir. İmar ve arsa ile ilgili taleplerimiz karşılanmamaktadır ve ona rağmen bugün Zonguldak’ın mülkiyet kanunu bizim iktidarımız döneminde bu sorun olmaktan çıkmıştır. Şu anda kadastro çalışmaları vardır. 2/b ile ilgili vatandaşlarımız Tepebaşı’nda bu sorunları bize intikal ettirdiler yüksek rakamların tek sebebi belediyedir. Ona rağmen bizim hiçbir mazeretin arkasına sığınma şansımız yok

ULUPINAR: ZONGULDAK YAKINDA KOCAELİ GİBİ BİR İL OLACAK

Filyos projesi ile birlikte Zonguldak’ın Kocaeli gibi bir gelişmiş il haline geleceğini belirten AK Parti Milletvekili Özcan Ulupınar şunları söyledi: “Zonguldak’ta iki beldemiz ilçe oldu. Yüzyılın projesi Filyos. İnanın Zonguldak çok yakında Kocaeli gibi bir il olacak. Hiç unutmayın. Büyük şehirle ilgili çalışma var. Ne olduğunu şu an bizde biliyoruz. Onu için yeterli bilgi sahibi olmadığımız için size şöyle olacak. Böyle olacak diyemeyiz. Olsa da olmasa da Zonguldak’ta tüm belediyeleri ve merkezi almak zorundayız. Olsa da olmasa da bu parti için çalışmak zorundayız, partini geleceğini değil Türkiye’nin geleceği için, AK Parti’nin geleceğine Türkiye’ni geleceği ile doğru orantılıdır. Türkiye’nin büyük projeleri var. Türkiye’nin çok düşmanı var. Türkiye kadar çok şehit veren bir ülke yoktur.  Etrafımızı sardılar. Dünyanın kalbindeyiz. Burada bulunmak için bedel ödüyoruz. Bin yıldır şehit veriyoruz. malesef içeride çok hain var. Yani ekmeğimiz yiyip nankörlük edenler var. Fetö olur, gezi olur, Kalkışma olur,  17-25 olur PKK olur ama asla başaramayacaklar. Bakın kurulduğundan bugün kadar darbelere kalkışmalar isim verelim, Sarıkız, Ayışığı, Yakamoz, Ergenekon, balyoz, lugatta kelime kalmaz. Kalkışma, gezi, 15 Temmuz, PKK, FETÖV hangi ülke bu kadar düşmanla uğraşıyor kardeşim, Türkiye. Meselê Tayyip Erdoğan değil, mesele Türkiye’nin büyüyüp güçlenmesini önlemek, kalkınmasını engellemek. Ama başaramayacaklar.”

ULUPINAR: CHP, HDP İLE İTTİFAK YAPTI

Ulupınar: “Sabah Ankara’dan geliyorum. Kılıçdaroğlu İstanbul’da bir yerde konuşma yapıyor. Çocuklarım var yanımda utandım ve radyoyu kapattım. Hakaret iftira, haksızlık, sataşma, saldırı, intikam aklınıza ne geliyorsa değerli kardeşlerim. Biz mecliste çalışıyoruz. Mecliste HDP PKK terör örgütü dedi mi demedi. Araya mesafe koydu mu koymadı. CHP, HDP ile arasına mesafe koydu mu hayır koymadı. CHP ve HDP her konuda beraberler. Kol kola omuz omuza beraberler. Biz MHP ile ittifak kurduk onlarda HDP ile ittifak kurdular” dedi.

FARUK ÇATUROĞLU: AK PARTİ SIRADAN BİR PARTİ DEĞİLDİR, BİR DAVANIN ADIDIR..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu konuşmasında Mustafa Çağlayan ve ekibine başarılar dileyerek şunları söyledi: “Güzel bir atmosferde partini kuruluşundan bugün kadar emeği olan, AK partili olan ve AK Partili kalan tüm arkadaşlarımızla bir arada olmaktan mutluyuz. Bu bir bayrak yarışıdır. Ben Mustafa kardeşimin bu işi hakkıyla yapacağını ve taşıyacağını, bayrağı yere düşürmeden göndere çekeceğine inanan bir kardeşinizim. Merkez ilçenin oluşturulması çalışmaları içinde bana (Sizinde bir öneriniz olur mu) denildiğinde ben (Evet MKYK kararı ile görevden alınmış olabilirler. Ancak geçmiş yönetimde yer alan arkadaşlardan bir kaçının bu yönetimde yer almasında birliktelik, beraberlik açısında ve Zonguldak merkezdeki davamızın selameti açısından fayda vardır) dedim. Sağ olsun onlarda benim önerimi dikkate alarak o arkadaşlarımızın yönetim kurulu içerisine almak suretiyle Zonguldak’ta ki bir bölünmeni önüne geçmiş oldular. Birlik ve beraberliğin zedelenmesin önüne geçmiş oldular. Onlara bu desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar. AK Parti sıradan bir parti değildir, bir davanın adıdır. Ve eyle bir dava ki dünya kurulduğu günden kıyamet gününe kadar devam edecek bir davadır. Bu davada küsmek olmaz, bu davada darılmak olmaz. Bu davarda yorulmak olmaz. Her geçen gün buluğumuz atmosfer, ne olursa olsun kendimizi yenileyerek ancak devam olur. Bu davara ram olanlara, bu davaya katkı veren herkese selam olsun diyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

ÇATUROĞLU: ERDOĞAN’A SAHİP ÇIKMAK DEMEK TÜM İSLAM ÜLKELERİN VE MAZLUM COĞRAFYAYA SAHİP ÇIKMAK DEMEKTİR

Milletvekili Faruk Çaturoğlu konuşmasında Recep tayip Erdoğan’a sahip çıkmanın tüm İslam alemi ve mazlum coğrafyaya sahip çıkmak olduğunu belirterek şunları kaydetti: “AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu: “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmak sadece Türkiye’ye sahip çıkmak değildir. İslam ülkelerinin tamamına, mazlum coğrafyaya hatta insanlık alemine sahip çıkmaktır. Bu düşünce ile hareket etmemiz lazım. İki türlü yardım etmemiz lazım. Bir manevi olarak dua ederek, iki ona layık olmak için gece gündüz dur durak bilmeden kapı kapı çalışarak. Bakın bugün dünya’da zulme karşı haksızlığa karşı şartlar ne olursa olsun dur diyebilir karşı çıkabilen kaç lider var, herkes kedi ülkesini çıkarları için hareket ediyor ama dünyada tek bir gür ses var o da Cumhurbaşkanımız, genel başkanımı Recep Tayyip Erdoğan’dır.”

ÇATUROĞLU: FETÖ İLE MÜCADELEMİZ 2017 YILINDAKİNDEN ÇOK DAHA FAZLA OLARAK DEVAM EDECEKTİR

FETÖ ile mücadelenin 2017 yılındakinde çok daha fazla şekilde devam edeceğini ve kriptoların hepsini açığa çıkacağını belirten AK Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu sözlerine şu şekilde devam etti: “2017 bitti hayırlısıyla. 2018 dış ilişkilerimiz de normalleşmeye meydan gevecek gelişmeler sahne olacak. Bakın dünyada artık hiçbir güç Türkiyesiz küresel bir operasyon yapamaz. Ne Amerika, ne Rusya, ne de Çin. Hepsinin Türkiye’ye ihtiyacı var, bu ülkeye ihtiyacı var, Recep Tayip Erdoğan ile uzlaşmaya ihtiyacı var ama çatışma iki şeyden çıkıyor.b Birincisi Türkiye acaba beynini dışarıya çıkartıp kedini kullandırarak bu operasyonda bir figüran mı olacak yada kendi çıkarları için kedi çıkarlarını önde tutarak bu denklemin içerisinde mi olacak işte kavgı bu. Bizim Fetö ile olan kavgamız da bu. Onlar Türkiye’nin beynini boşaltıp boş bir ceset ile bu operasyonda yer almasını ve geçmişte olduğu gibi bugünde küresel güçlerin ileri karakolu olmasını istediler. Başarabilirler mi, başaramadılar. Başarabilecekler mi, başaramayacaklar. Kime bağlı,  bize bağlı, Zonguldak merkez ilçe ye bağlı,  Ereğli’ye bağlı, Alaplı’ya bağlı, Çaycuma’ya, Devrek’e, Gökçebey’e, Kilimli’ye, Kozlu’ya bağlı, Zonguldak’a bağlı, bizim çalışmalarımıza bağlı. Biz çalışırsak onlar başaramazlar.  FETÖ ile mücadelemiz 2017 yılındakinde daha fazla olarak devam edecektir. Bitti zannetmeyin, daha bir çok kripto var bildiğimiz, bilmediğimiz. Onların hepsi açığa çıkacak ve hiç kimse endişe etmesin. O konuda çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

HÜSEYİN ÖZBAKIR: BİZİM 15 YILDA YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİ MUHALEFET HAYAL BİLE EDEMEZ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’da konuşmasında 15 yılda yaptıkları hizmeti muhalefetin hayal bile edemeyeceğini belirterek şunları söyledi: “Biliyorsunuz bu ülke daha önce koalisyon hükümetlerinden çok çekti. Cumhurbaşkanımız bu nedene anayasal değişikliğe gitmek konusunda ortaya bir fikir atı ve MHP ile bir işbirliği yaparak anayasamızı değiştirdik ve başkalık sitemine geçtik. Başkanlık sistemine geçtikten sora yapmış olduğumuz anayasal değişiklikte Cumhurbaşkanımız recep Tayip Erdoğan’ı da tekrar genel başkanımız yaptık. Ve o partimizin başına geçince partimizde bir dinamizm başladı, bir hareket başladı. Bu aynı zamanda kongrelere dönemine denk geldiği için il ve ilçe kongrelerimiz yapılıyor ve yapılmaya devam ediliyor. Zonguldak olarak biz ilçe kongrelerimiz bitirdik, sadece il kongremiz kaldı. Bu kongrelerde değişen arkadaşlar ve, devam eden arkadaşlar var. yalnız değişen arkadaşlarımız lütfen onlara söylüyorum lütfen küsmesinler, diğer arkadaşları hakkında, yeni göreve gelen arkadaşları hakkında sağda solda şurada buna da kötü konuşmasınlar veya onları germesinler. Çünkü Ak parti davamsı bir bütündür. Bu ülke AKM Parti’ye ihtiyaç duymaktadır.  Şunu özellikle ifade ediyorum arkadaşlar, 15 yıldır iktidardayız. Ülkemizi geleceği partimizin geleceğiyle artık bütünleşmiştir. Buna göre çalışmamız lazım. Muhalefet bakıyoruz muhalefet kedi ne yaptığın bilmez halde. Eğer bu işi muhalefete bırakırsak ülkemiz yandı. Bunu ısrarla söylüyorum.  Şimdi daha öncede söyledim. 15 yılda yaptıklarımız teker teker anlatmaya gerek yok. sadece bir cümle ile özetlemek istiyorum. Bizim 15 yılda yaptıklarımızı muhalefet hayal bile edemez. İnanı hayal bile edemez. Çıkıyorlar her yaptığımız eleştiriyorlar. Hiç mi sizde insaf yok. Hiç mi bu kadar yapılan köprü, yol, vs bu hizmetlerden geçmediniz. Bu kadar insafsızlık olmaz. Eğer 2019 seçimlerine hazırlanmayıp gerekli ihtimamı göstermezsek arkadaşlar bu muhalefetin eline düşersek bizim onlara davrandığımız gibi onlar bize davranmayacaklar.  İnanın bizi silip süpürmeye kalkarlar. Biz merhametli davranıyoruz, Herkesi kucaklıyoruz. Tüm ülkeli kucaklıyoruz. Çünkü Cumhurbaşkanımız recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize bir şey olursa ülkemizin ekonomimizde çöker her şey çöker. Muhalefet HDP ile işbirliğinde. Onun için 2019 seçimlerine doğru çok hazırlıktı olmamız lazım. Ve üstün gayret göstermemiz gerekiyor. Zonguldak’a yapılan kamu yatırımları konusunda yaptıklarımız ortada. Herkes her şeyi görüyor.”

ÖZBAKIR: ZEKİ TOSUN’LA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır konuşmasının son bölümünde ise 20 Ocak’ta yapılacak olan kongrede genel merkezin Zeki Tosun’la yola devam kararı aldığını belirterek, ”Genel merkezimiz Cumhurbaşkanımız ve teşkilatlarımız Zeki Tosun Başkanla devam dedi.  Bize de onun arkasında durmak ve onu desteklemek düşer. Bizde onu yapacağız. İnşallah Zeki Başkanımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte 2019 yerel ve genel seçimlerine, Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlanarak daha güzel bir şekilde gireceğiz. Bu memleketi, bu belediyeleri muhalefete bırakmadan hepsini alacağız” şeklinde konuştu.

ZEKİ TOSUN: BAŞLANGIÇ TARİHİ 20 OCAK

AK Parti İl Başkanı Teki Tosun’da konuşmasında, Belediyenin sebep olduğu merkez ilçemizin karanlıktan aydınlığa çıkarmak için 20 Ocak kongrenin bir başlangıç olacağını belirten AK Parti İl başkanı Zeki Tosun şunları söyledi: “Partimizin Kuruluşundan İtibaren Görev Yapmış Olan İl, İlçe, Belde, Belediye, Kadın Ve Gençlik Kolları Başkanlarım. Bu Salonu Görünce, Bu Sevdayı, Gönül Birliğini, Gözlerinizdeki Ortak Parıltıyı Görünce Sadece Şunu Söylemek İstiyorum. Hoş Buldum. Hoş Bulduk. Sayın Milletvekillerim, Kıymetli Dava Arkadaşlarım. Sayın Başbakanımızın Katılımı İle 20 Ocak Cumartesi Günü Site Spor Salonunda Saat 13.00 De Gerçekleştireceğimiz 6. Olağan İl Kongremizde, Genel Başkanımız Ve Cumhurbaşkanımızın Yanı sıra teşkilat Başkanımızın Taktirleri Neticesinde Yeniden İl Başkanlığına Layık Görülmem İle Sizlerin Başlattığı Milletimize Hizmet Yolundaki Kutlu Yürüyüşümüze Merkez İlçe Teşkilatımızın Gerçekleştirdiği Bu Birlik Ve Beraberlik İle Sürdüreceğiz. Değerli Hanımlar Ve Beyefendiler Ak Partiye Gönül Vermiş Dava Arkadaşlarım Ak Parti Teşkilatlarının Güçlerinin Birlikte Çalışmaktan Geldiğini, Elde Edilen Başarılarda Kadınlarımızın Özel Bir Yeri Vardır. Kadınlarımız Her Türlü Çalışmalarımızda Büyük Fedakarlıklarda Bulunmaktan Kaçınmayarak Bize Katkı Verdiler. İşte Bizlerde Bu Ruhla, Bu Azimle Yeni Türkiye Hedefimizin Peşine Düştük. Bizim Birlikteliğimiz Yeni Türkiye İçin Umut Oldu. Kıymetli Ak Parti Sevdalıları Ak Partiye Giriş Yaptığımız 14 Ağustos 2001 tarihinden İtibaren Sizlerle Beraber, Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Felsefesinden, Yolundan Ayrılmadan Hizmet Etmeye Çalıştım. Tek Hedefimiz Var. Başarılı Olmak, Teşkilatlar İçinde Birlik Ve Bütünlüğü Sağlamaktır. Bunu Başarabilmek İçin De Özel Gayret Gösterdik. Kıymetli Dava Arkadaşlarım Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğinde Kaderi Değişen Türkiye’miz, Dünyaya Güçlü Türkiye Damgasını Vurmaya Devam Ediyor. Dünyanın İlk On Ekonomisi Arasına Girmeyi Kendisine Hedef Olarak Koyan, Savunma Saneyisinde Dışa Bağımlılığı Giderek Azaltan Ülkemiz, Daha Güçlü, Daha Müreffeh Devlet Olacaktır. Türkiye Ak Adımlarla Geleceğine Emin Bir Şekilde Yürüyor. Daha Güzel Günler Göreceğiz. Bu Güzel Günlerin Mimarı Sizlersiniz. Değerli Recep Tayyip Erdoğan Sevdalıları, Ak Parti Gönüllüleri

Ben Kuruluşundan Bugüne Kadar Partimizin Çeşitli Kademelerinde Görev Almış, Bütün Kardeşlerimi Hedeflerimiz Doğrultusunda Birlik Ve Beraberlik İçinde Sahada Omuz Omuza Çalışmaya Davet Ediyorum.

20 Ocak Cumartesi Günü Yapacağımız 6. Olağan İl Kongremiz Bizler İçin Bir Fatihadır. Kurucu Genel Başkanımız Ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Aldıktan Sonra Fatiha İle Açmıştır. Fatiha Bir Açıştır, Açılıştır. Fatiha Karanlıktan, Aydınlığa Açılıştır. Yanlış Yoldan Sıratı Müstakime Yöneliştir. Belediyenin Sebep Olduğu Merkez İlçemizin Karanlıktan Aydınlığa Çıkarmak İçin 20 Ocak Kongremiz Bir Başlangıç Olacaktır.

Şimdi Sizlere Soruyorum.

2019’da Belediyenin Sebep Olduğu Karanlıktan Merkez İlçemizi Aydınlığa Çıkarmaya Hazır mısınız.

2019’da Zonguldak’taki Bütün Belediyeleri Almak İçin Kapı Kapı Dolaşmaya Hazır mısınız.

2019’daki Milletvekilliği Seçimlerinden Mahalle Mahalle Dolaşmaya Hazırmısınız.

2019’daki Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde, Dünya Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan İçin, Kapı Kapı, Ev Ev, Sokak Sokak, Mahalle Mahalle, Köy Köy Dolaşarak, Sık Madık El, Girmedik Gönül Bırakmamaya Hazır Mısınız.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ'DEN, GÖVDE, GÖSTERİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı