Haber Detayı
09 Şubat 2018 - Cuma 13:25 Bu haber 1529 kez okundu
 
Afrin'den Zonguldakspor'a başarılar dilediler(VİDEOLU)
Geçtiğimiz günlerde Kozlulu esnafın Afrin'deki askerlere destek olması için gönderdikleri ve içinde fındığın ve Zonguldakspor atkısının bulunduğu 'Kozlulu esnaf mehmetçiğin yanında' haberini yapmıştık.
SPOR Haberi
Afrin'den Zonguldakspor'a başarılar dilediler(VİDEOLU)

Gönderilen koli, Hatay Reyhanlı'da bulunan 3. Komando taburu 2. Komando Bölüğüne ulaştı.

Afrin'de operasyonda bulunan ve sosyal medya üzerinden tanıştıkları Ömer Bayram isimli asker, kendisine ulaşan koli sonrasında şu duyguları paylaştı; "ZONGULDAK SPORUMUZA ve EREĞLİ BELEDİYE SPORumuza AFRİN ZEYTİNDALI harekatından Takımlarımıza başarılar dileriz. Özgür Kuru abimin göndermiş olduğu fındığımızı alıp arkadaşlarımıza takdim ettim ALLAH razı olsun. Saygılarımızla."

Kozlulu esnaf Özgür Kuru da kolinin sağ salim yerine ulaşması sevinci içinde olduğu söylerek; "Evet gururluyuz, bu gurur benim değil hepimizin. Bu emanetin yerine ulaşmasında yardımcı olan tüm kardeşlerime sonsuz teşekkürler. Allah tüm askeri ve emniyet güçlerimizin yardımcısı olsun. Devletimiz var olsun.” dedi.

Ayrıca Ömer Bayram isimli asker de sosyal medya hesabından diğer arkadaşları ile birlikte Zonguldakspor atkısı ile birlikte fotoğraf paylaştılar. (Haber: Göksel Çolak)

 

Kaynak: Editör: Ramazan KÖŞE
Etiketler: Afrin'den, Zonguldakspor'a, başarılar, dilediler(VİDEOLU),
Yorumlar
Haber Yazılımı