EMKO, BAŞARILI FİRMALARI ÖDÜLLENDİRDİ - Demirmedya - Zonguldak için haber.

EMKO, BAŞARILI FİRMALARI ÖDÜLLENDİRDİEMKO YÖNETİM KURULU BAŞKANI YUSUF GÜNAY:
“BİZ, SİZSİZ KOCAMAN BİR HİÇİZ”

Emko Panel Radyatör fabrikasının davetlisi olarak Zonguldak’ın Bakacakkadı Beldesine gelen bayi ve satıcılar fabrikayı gezerek ürünlerin imalatını görme fırsatı yakaladılar. Başarı gösteren firma temsilcilerine Emko Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günay tarafından teşekkür belgesi ve plaket verildi.
Zonguldak’ın Bakacakkadı Beldesinde 18 yıldan bu yana Panel Radyatör, kazan ve havlupan imalatı yapan Emko, Zonguldak, Adapazarı, Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük, Kastamonu illerinden EMKO Isı Kulübü üyelerinin katılımı ile Batı Karadeniz Bayileri geleneksel toplantısını gerçekleştirdi.
Emko Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günay, temsilcilere radyatör fabrikasının bulunduğu Zonguldak’ın Bakacakkadı Beldesinde ağırlayarak davetli firma sahiplerine ve temsilcilerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi ve plaket verdi.
Emko’nun davetlisi olarak Batı Karadeniz Bayileri Toplantısına katılan Karabük, Kastamonu, Zonguldak, Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce ve Adapazarı’ndan gelen yaklaşık 100 kadar bayi ve satıcı firma sahibi Yusuf Günay tarafından karşılandı. İlk olarak Emko mühendisleri nezaretinde fabrikayı gezen davetliler, Panel Radyatör, kazan ve havlupanın imalatının nasıl ve hangi aşamalardan geçerek tüketicilere ulaştığını bire bir görme imkanına kavuştular.
Misafirleri ile ayrı ayrı ilgilenen ve akşam yemeğinde bir araya gelen Emko Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günay, ”Sizler olmasanız bizler burada bir hiçiz. Sizler olduğunuz sürece bu fabrika ayakta durur. Bu nedenle siz ve bizler bir zincirin halkalarını teşkil ediyoruz. Sizlerin de öneri ve talepleri ile en iyiyi ve en güzeli sizlere dolayısıyla tüketicilerimize sunmak için her türlü teknolojiyi ve yeniliği oluşturmanın çabası içindeyiz. Bugün bizlerin davetine icabet edip buraya kadar uzaktan ve yakından gelerek bizleri gerçekten çok sevindirdiniz. Ben inanıyorum ki bu sevgi karşılıklıdır. Sizlerin de fabrikamızda gerek üretim gerekse diğer alanlarda önerileriniz varsa ilgili arkadaşlarımız öneri ve taleplerinizle ilgilenecekler, bu öneri ve talepleriniz firmamız tarafından değerlendirmeye alınacaktır” dedi.
Firmalara tavsiyelerde bulunan Yusuf Günay, “İflas edecek şekilde ucuz ve kalitesiz işler yapıp birbirinizi batırmayın. Vatandaşa da kaletisiz iş yapıp beddua almayın” dedi.
Firma temsilcileri de davet nedeniyle teşekkür ederek, fikirlerini ve önerilerini dile getirdiler.
2010-2011 Sezonunda başarı gösteren firma temsilcilerine Emko Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günay tarafından teşekkür belgesi ve plaket verildi. Arı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu üyesi İslam Gülay ve EMKO Yetkilisi Ömer Faruk Yıldız da başarılı firmalara ödüllerini verip tebrik ettiler. Firmalar ise başta Yusuf Günay olmak üzere EMKO’nun tüm çalışanlarına teşekkür ederek bölgeye büyük hizmet verildiğini bunun da bir parçası olmaktan dolayı gurur duyduklarını söylediler.

Etiketler :
Bu Haber
UYARI: Yorum Uzunlugu Max 400 Harftir. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  • Admin
    08 Şubat 2016 Saat : 22:59

    Bu haberimiz için daha önce hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

  • Bumerang - Yazarkafe